fbpx

Програма розвитку з комплаєнс

18/ 05/ 2018

В українському суспільстві все частіше використовується термін «Комплаєнс». Так що таке «комплаєнс»? Це однозначно дещо більше, ніж просто виконання вимог закону. Програма розвитку з комплаєнс допомогла зрозуміти учасникам, як діяти чесно та приймати правильні рішення щодня, запобігати та виявляти порушення правил, врятувати компанію від штрафів і позовів, та в цілому сприяти процвітанню та стабільності компанії. Випускники програми познайомилися з міжнародними практиками методології побудови системи комплаєнс, системами внутрішнього контролю та управління ризиками та пізнали визначну особливість комплаєнсу, яка полягає у дотриманні правил введення бізнесу, які ґрунтуються на чесному ставленні до працівників, клієнтів і ділових партнерів.

Дякуємо чудовим тренерам Anna Zharova, Viktoria Melnichenko, Tatiana Kharebava, Tetiana Havryliuk, Veronica Zbryzka, Олені Лімаковій, Олексію Поволоцькому, Катерині Тарасенко, Марії Сударіковій та Ользі Лук’яновій за яскраве проведення Development Programme on Compliance, професіоналізм у висвітленні актуальних питань та доступність викладу інформації.

Окрема подяка Philips Ukraine, INTEGRITES, ADER HABER Law Firm, Sandoz Global Ukraine, ДТЕК, Henkel Ukraine за плідну співпрацю!

Спікери

1 / 9
Вікторія Мельниченко
керівник практики Compliance міжнародної юридичної компанії INTEGRITES, PhD, має більше, ніж 16 років досвіду «інхаус» юриста, у тому числі керівником юридичної функції та функції комплаєнс таких міжнародних компаній як COFCO INTL, AVON, BASF, Lactalis. Курси підвищення кваліфікації: Compliance und Regulierung von Finanzdienstleistungen (IMC), Understanding the General Data Protection Regulation (UNIVERSITY OF GRONINGEN)
Тетяна Харебава
радник, адвокат, керівник практики інтелектуальної власності, IT та антимонопольного права ADER HABER
Тетяна Іванович
радник, адвокат, керівник напрямку приватних клієнтів, напрямку праці та зайнятості, ADER HABER.
Анна Жарова
керівник юридичної та комплаєнс служби ТОВ «Філіпс Україна», має 10-річний досвід роботи у тому числі у таких компаніях, як Danone та Unilever
Олена Лімакова
керівник юридичного департаменту та уповноважений з етики ведення бізнесу у компанії Sandoz, фармацевтичної компанії групи Novartis. З 2000 року працювала в сфері юриспруденції компаній: British American Tobacco, Wrigley
Олексій Поволоцький
в.о директора з корпоративного управління, ризик менеджменту та комплаєнс компанії ДТЕК
Катерина Науменко
комплаєнс менеджер, ДТЕК
Марія Сударікова
комплаєнс менеджер, ДТЕК
Ольга Лук’янова
керівник юридичного відділу, комплаєнс офіцер у компанії Henkel, має більш ніж 27-річний досвід роботи як юрист та 20 років досвіду у комплаєнс, працювала керівником юридичного департаменту компаній Procter & Gamble, JTI, має сертифікат MBA Bled School.
Вікторія Мельниченко
Тетяна Харебава
Тетяна Іванович
Анна Жарова
Олена Лімакова
Олексій Поволоцький
Катерина Науменко
Марія Сударікова
Ольга Лук’янова

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: