fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ArtAsters презентує виставку “Крик мовчання”

21/ 05/ 2024
    15 травня 2024 року Asters та Американсько-Українська Ділова Рада (USUBC) презентували виставку Крик мовчання в рамках багаторічного проєкту ArtAsters з популяризації українського мистецтва. На виставці представлені вибрані роботи визнаної української художниці Віри Баринової-Кулеби. Твори мисткині експонувалися в Україні, Швейцарії, Китаї, США, Угорщині, Німеччині, Великобританії та Франції. Її картини знаходяться в національних та закордонних музеях, приватних колекціях по всьому світу, а також були представлені на аукціонах Sothebys та Christies. Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує: Попри війну та у якості її емоційного відображення та рефлексії, Asters та USUBC провели другу виставку під час повномасштабного вторгнення в рамках проєкту ArtAsters. Це також друга персональна виставка Віри Баринової-Кулеби в ArtAsters з 2011 року. Ми дуже раді вітати неймовірне повернення мисткині та вдячні за її дивовижне вміння точно та майстерно зобразити у своїх роботах історію України – трагічну та повну надії, давню та сучасну. Це мистецтво вчить і виховує, хвилює та надихає, зміцнює волю і благословляє майбутнє. Воно також дає надію, що страждання ведуть до щастя. Нам усім потрібна ця надія у цей важкий час. Президент USUBC Морган Вільямс зазначив: Мені приємно, що Asters та USUBC продовжують співпрацю та промотують українське мистецтво навіть під час війни. Я пишаюся цим. Впевнений, що мистецтво допомагає не тільки зафіксувати історичні моменти, як це талановито робить пані Віра, але і допомагає пережити їх. ArtAsters та USUBC будуть й надалі розвивати, популяризувати та закохувати в українське мистецтво. Роботи Віри справили на мене таке враження, що я зберігаю шість її оригінальних картин у своїй особистій колекції. Ці картини теж були представлені на виставці ArtAsters. * * * ArtAsters — це КСВ проєкт Asters, який з 2009 підтримує, просуває та популяризує сучасне українське мистецтво. Проєкт надає додаткові можливості художникам експонувати роботи в офісі Asters для клієнтів, гостей та співробітників фірми. Американсько-Українська Ділова Рада (U.S.-Ukraine Business Council/USUBC) — це приватна неприбуткова професійна асоціація, яка представляє інтереси американських компаній, що працюють в Україні, та українських компаній, які активні на ринках США, або повязані з цими ринками. Штаб-квартира USUBC знаходиться у м. Вашинґтон, Округ Колумбія, США.
01/

 

15 травня 2024 року Asters та Американсько-Українська Ділова Рада (USUBC) презентували виставку “Крик мовчання” в рамках багаторічного проєкту ArtAsters з популяризації українського мистецтва.

На виставці представлені вибрані роботи визнаної української художниці Віри Баринової-Кулеби. Твори мисткині експонувалися в Україні, Швейцарії, Китаї, США, Угорщині, Німеччині, Великобританії та Франції. Її картини знаходяться в національних та закордонних музеях, приватних колекціях по всьому світу, а також були представлені на аукціонах Sotheby’s та Christie’s.

Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує: “Попри війну та у якості її емоційного відображення та рефлексії, Asters та USUBC провели другу виставку під час повномасштабного вторгнення в рамках проєкту ArtAsters. Це також друга персональна виставка Віри Баринової-Кулеби в ArtAsters з 2011 року. Ми дуже раді вітати неймовірне повернення мисткині та вдячні за її дивовижне вміння точно та майстерно зобразити у своїх роботах історію України – трагічну та повну надії, давню та сучасну. Це мистецтво вчить і виховує, хвилює та надихає, зміцнює волю і благословляє майбутнє. Воно також дає надію, що страждання ведуть до щастя. Нам усім потрібна ця надія у цей важкий час.

Президент USUBC Морган Вільямс зазначив: “Мені приємно, що Asters та USUBC продовжують співпрацю та промотують українське мистецтво навіть під час війни. Я пишаюся цим. Впевнений, що мистецтво допомагає не тільки зафіксувати історичні моменти, як це талановито робить пані Віра, але і допомагає пережити їх. ArtAsters та USUBC будуть й надалі розвивати, популяризувати та закохувати в українське мистецтво. Роботи Віри справили на мене таке враження, що я зберігаю шість її оригінальних картин у своїй особистій колекції. Ці картини теж були представлені на виставці ArtAsters.”

* * *

ArtAsters — це КСВ проєкт Asters, який з 2009 підтримує, просуває та популяризує сучасне українське мистецтво. Проєкт надає додаткові можливості художникам експонувати роботи в офісі Asters для клієнтів, гостей та співробітників фірми.

Американсько-Українська Ділова Рада (U.S.-Ukraine Business Council/USUBC) — це приватна неприбуткова професійна асоціація, яка представляє інтереси американських компаній, що працюють в Україні, та українських компаній, які активні на ринках США, або пов’язані з цими ринками. Штаб-квартира USUBC знаходиться у м. Вашинґтон, Округ Колумбія, США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: