fbpx

Арт-проект Асоціації у Харкові

24/ 10/ 2018
  24 жовтня 2018 року відбулась урочиста церемонія відкриття ІІ-го Mіжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs, який проходить за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Харківський офіс Асоціації завжди готовий підхопити соціокультурні ініціативи, тож і цього разу приєднався до заходу в рамках Арт-проекту. Під час перегляду фільму Сергія Лозницького «День Перемоги» запрошені гості мали нагоду замислитися над морально-етичними питаннями і пізніше обговорити їх під звуки мелодійного джазу й за келихом смачного вина. Дякуємо організаторам кінофестивалю за унікальну можливість плідного нетворкінгу та учасникам – бо знайшли час і долучилися до культурного проекту.

24 жовтня 2018 року відбулась урочиста церемонія відкриття ІІ-го Mіжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs, який проходить за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Харківський офіс Асоціації завжди готовий підхопити соціокультурні ініціативи, тож і цього разу приєднався до заходу в рамках Арт-проекту.

Під час перегляду фільму Сергія Лозницького «День Перемоги» запрошені гості мали нагоду замислитися над морально-етичними питаннями і пізніше обговорити їх під звуки мелодійного джазу й за келихом смачного вина. Дякуємо організаторам кінофестивалю за унікальну можливість плідного нетворкінгу та учасникам – бо знайшли час і долучилися до культурного проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: