fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Арт-проект Асоціації у Харкові

20/ 09/ 2018
  «Картину можна вважати справжнім витвором мистецтва у тому випадку, коли хочеться ‘поринути’ в неї і залишитися там трохи пожити». Ці слова знавця з історії мистецтв Ірини Кудряшової найточніше передають відчуття під час перегляду картин відомого харківського художника Олександра Резниченка. 20 вересня представники ХО Асоціації мали змогу опинитися посеред різнокольорового поля і «відчути» неперевершений аромат лаванди та жасмину, побачити вдалині обриси Ам’єнського замку та поринути у вирій північного Містралю. Атмосфера, що царювала в галереї, надихнула учасників до відвідування країни з полотен митця. Сповнені натхнення, ми щиро дякуємо Галереї «АС» за чудову можливість хоча б трішки відкрити завісу таємниць, що «огортають» картини Олександра Резниченка.

«Картину можна вважати справжнім витвором мистецтва у тому випадку, коли хочеться ‘поринути’ в неї і залишитися там трохи пожити».

Ці слова знавця з історії мистецтв Ірини Кудряшової найточніше передають відчуття під час перегляду картин відомого харківського художника Олександра Резниченка. 20 вересня представники ХО Асоціації мали змогу опинитися посеред різнокольорового поля і «відчути» неперевершений аромат лаванди та жасмину, побачити вдалині обриси Ам’єнського замку та поринути у вирій північного Містралю. Атмосфера, що царювала в галереї, надихнула учасників до відвідування країни з полотен митця.

Сповнені натхнення, ми щиро дякуємо Галереї «АС» за чудову можливість хоча б трішки відкрити завісу таємниць, що «огортають» картини Олександра Резниченка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: