fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Арт-проект Асоціації у Харкові

16/ 08/ 2018
  У Харківського офісу Асоціації завжди знайдеться час для споглядання прекрасного. А якщо це унікальні хустки і краватки – як можна втратити шанс до них доторкнутися?! 16 серпня 2018р. у рамках Арт-проекту в Галереї “АС” представники Асоціації, поціновувачі мистецтва, мали змогу ознайомитися з історією таких відомих брендів як BOSS, GIANFRANCO FERRE, FENDI, HERMES… До речі, дизайни для останнього розробляла харківська художниця Євгенія МІРО. Гості дізналися про секрети створення хусток і краваток, а також помилувалися цими рукотворними шедеврами. Дякуємо мистецтвознавцям Галереї «АС » за гостинність та ексклюзивну інформацію! До 31 серпня 2018 року усі бажаючі можуть також завітати до AC Gallery і побачити цю красу на власні очі.

У Харківського офісу Асоціації завжди знайдеться час для споглядання прекрасного. А якщо це унікальні хустки і краватки – як можна втратити шанс до них доторкнутися?!

16 серпня 2018р. у рамках Арт-проекту в Галереї “АС” представники Асоціації, поціновувачі мистецтва, мали змогу ознайомитися з історією таких відомих брендів як BOSS, GIANFRANCO FERRE, FENDI, HERMES… До речі, дизайни для останнього розробляла харківська художниця Євгенія МІРО. Гості дізналися про секрети створення хусток і краваток, а також помилувалися цими рукотворними шедеврами.

Дякуємо мистецтвознавцям Галереї «АС » за гостинність та ексклюзивну інформацію! До 31 серпня 2018 року усі бажаючі можуть також завітати до AC Gallery і побачити цю красу на власні очі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: