fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Art Hyatt Brunch

11/ 01/ 2022
  Унікальна подія, що поєднає у собі свободу мистецтва, творчості та гастрономічне задоволення у безлімітному форматі — Art Hyatt Brunch, який відбудеться у ресторані готелю Hyatt Regency Kyiv вже цього місяця! Дата: 30 січня, 12:30-17:00 Традиційний формат бранчу із безлімітними стравами та винами доповнить майстер-клас від галереї сучасного мистецтва Forsa Gallery. Кожен гість матиме змогу створити власну унікальну картину і відчути себе митцем. Під час бранчу відбудеться розіграш сертифікату на проживання в Hyatt Regency у Ташкенті на дві ночі зі сніданком! На бранчі ви зможете куштувати найапетитніші страви від кухарів готелю та кондитерів, смакувати найсвіжіші морепродукти та делікатеси азійської кухні. Атмосферу доповнить жива музика, а для малюків діятиме дитяча кімната з буфетом та смаколиками. Деталі на сайті або за телефоном: +38 044 581 12 34 https://www.hyattrestaurants.com/ru/dining/ukraine/kiev/asia-bar-grill/events/art-hyatt-brunch-in-city-center-hyatt-regency-kiev-kwfx вул. Алли Тарасової, 5

Унікальна подія, що поєднає у собі свободу мистецтва, творчості та гастрономічне задоволення у безлімітному форматі — Art Hyatt Brunch, який відбудеться у ресторані готелю Hyatt Regency Kyiv вже цього місяця!

Дата: 30 січня, 12:30-17:00

Традиційний формат бранчу із безлімітними стравами та винами доповнить майстер-клас від галереї сучасного мистецтва Forsa Gallery. Кожен гість матиме змогу створити власну унікальну картину і відчути себе митцем.

Під час бранчу відбудеться розіграш сертифікату на проживання в Hyatt Regency у Ташкенті на дві ночі зі сніданком!

На бранчі ви зможете куштувати найапетитніші страви від кухарів готелю та кондитерів, смакувати найсвіжіші морепродукти та делікатеси азійської кухні. Атмосферу доповнить жива музика, а для малюків діятиме дитяча кімната з буфетом та смаколиками.

Деталі на сайті або за телефоном:
+38 044 581 12 34
https://www.hyattrestaurants.com/ru/dining/ukraine/kiev/asia-bar-grill/events/art-hyatt-brunch-in-city-center-hyatt-regency-kiev-kwfx

вул. Алли Тарасової, 5

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: