fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АрселорМіттал відновила експорт чавуну до Європи

14/ 04/ 2022
  12 квітня вперше з початку війни АрселорМіттал Кривий Ріг відновила роботу доменної печі. Часткове поновлення виробництва стало можливим завдяки партнерству компанії з Укрзалізницею. Спільними зусиллями фахівці АрселорМіттал та УЗ розробили нові логістичні маршрути як для постачання сировини, так і для експорту готової продукції. У перший день роботи доменна піч виплавила тонну товарного чавуну. За процесом мав змогу спостерігати голова правління УЗ Олександр Камишін, який прибув на підприємство для обговорення деталей логістики. Заступник генерального директора АрселорМіттал Кривий Ріг Сергій Лавриненко показав пану Камишіну, як чавун розливається у форми. Планується, що далі виплавлений чавун поїде залізницею до країн Європи. Економіка воєнного часу потребує побудови нових логістичних ланцюгів. Тож АрселорМіттал Кривий Ріг та Укрзалізниця продовжуватимуть партнерство в цьому напрямі, щоб мати можливість працювати, зберігати робочі місця, платити податки й наближувати спільну перемогу. https://www.youtube.com/watch?v=XvY9RYij-uA  

12 квітня вперше з початку війни АрселорМіттал Кривий Ріг відновила роботу доменної печі. Часткове поновлення виробництва стало можливим завдяки партнерству компанії з Укрзалізницею. Спільними зусиллями фахівці АрселорМіттал та УЗ розробили нові логістичні маршрути як для постачання сировини, так і для експорту готової продукції.

У перший день роботи доменна піч виплавила тонну товарного чавуну. За процесом мав змогу спостерігати голова правління УЗ Олександр Камишін, який прибув на підприємство для обговорення деталей логістики. Заступник генерального директора АрселорМіттал Кривий Ріг Сергій Лавриненко показав пану Камишіну, як чавун розливається у форми. Планується, що далі виплавлений чавун поїде залізницею до країн Європи.

Економіка воєнного часу потребує побудови нових логістичних ланцюгів. Тож АрселорМіттал Кривий Ріг та Укрзалізниця продовжуватимуть партнерство в цьому напрямі, щоб мати можливість працювати, зберігати робочі місця, платити податки й наближувати спільну перемогу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: