fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал» у 2024 році планує збільшити завантаження потужностей до 50%

04/ 12/ 2023
  Автор: Вадим Колісніченко, GMK Center Комбінат розраховує запустити в роботу дві доменні печі Металургійний комбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2024 році планує збільшити завантаження виробничих потужностей з 30% до 50%. Про це заявив гендиректор підприємства Мауро Лонгобардо в ході зустрічі з делегацією Німеччини, повідомляє газета «Металург». «У 2024 році ми плануємо збільшити обсяги виробництва та розширити виробничі потужності за рахунок роботи двох доменних печей. Таким чином, завантаження наших виробничих потужностей збільшиться з 30% до 50%», – зазначив він. За його словами, комбінат готовий якнайшвидше нарощувати обсяги виробництва та підтримувати Україну в її післявоєнній відбудові. Для цього на підприємстві зберегли колектив, уникнули скорочень та підтримують виробниче обладнання в робочому стані попри відключення електроенергії й деякі ракетні обстріли. Окрім того, «АрселорМіттал» послідовно зменшує свій вплив на навколишнє середовище, зокрема, закриті застарілі потужності: коксові батареї №1-2, аглофабрика металургійного виробництва. На заміну введені в експлуатацію сучасні виробничі потужності – коксові батареї №5-6. Нагадаємо, у першому півріччі 2023 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» виробив 390 тис. т сталі, що складає 43% від обсягів аналогічного періоду 2022-го. У середині червня поточного року через проблеми із забезпеченням технічною водою після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС меткомбінат знизив виробництво до 15-20% від довоєнного рівня. За підсумками 2022 року «АрселорМіттал» скоротив виробництво прокату на 76,1% у порівнянні з 2021 роком – до 1,1 млн т. Виробництво чавуну скоротилося на 70% р./р. – до 1,6 млн т, а сталі – на 75,6% р./р., до 1,2 млн т. Видобуток залізної руди гірничо-збагачувальним комбінатом підприємства скоротився на 56,1% р./р. – до 11,6 млн т. Виробництво концентрату за рік становило 4,5 млн т, що на 59,1% менше р./р.

Автор: Вадим Колісніченко, GMK Center

Комбінат розраховує запустити в роботу дві доменні печі

Металургійний комбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2024 році планує збільшити завантаження виробничих потужностей з 30% до 50%. Про це заявив гендиректор підприємства Мауро Лонгобардо в ході зустрічі з делегацією Німеччини, повідомляє газета «Металург».

«У 2024 році ми плануємо збільшити обсяги виробництва та розширити виробничі потужності за рахунок роботи двох доменних печей. Таким чином, завантаження наших виробничих потужностей збільшиться з 30% до 50%», – зазначив він.

За його словами, комбінат готовий якнайшвидше нарощувати обсяги виробництва та підтримувати Україну в її післявоєнній відбудові. Для цього на підприємстві зберегли колектив, уникнули скорочень та підтримують виробниче обладнання в робочому стані попри відключення електроенергії й деякі ракетні обстріли.

Окрім того, «АрселорМіттал» послідовно зменшує свій вплив на навколишнє середовище, зокрема, закриті застарілі потужності: коксові батареї №1-2, аглофабрика металургійного виробництва. На заміну введені в експлуатацію сучасні виробничі потужності – коксові батареї №5-6.

Нагадаємо, у першому півріччі 2023 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» виробив 390 тис. т сталі, що складає 43% від обсягів аналогічного періоду 2022-го. У середині червня поточного року через проблеми із забезпеченням технічною водою після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС меткомбінат знизив виробництво до 15-20% від довоєнного рівня.

За підсумками 2022 року «АрселорМіттал» скоротив виробництво прокату на 76,1% у порівнянні з 2021 роком – до 1,1 млн т. Виробництво чавуну скоротилося на 70% р./р. – до 1,6 млн т, а сталі – на 75,6% р./р., до 1,2 млн т.

Видобуток залізної руди гірничо-збагачувальним комбінатом підприємства скоротився на 56,1% р./р. – до 11,6 млн т. Виробництво концентрату за рік становило 4,5 млн т, що на 59,1% менше р./р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: