fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» захистив виробничу програму на 2021 рік

16/ 12/ 2020
  Кривий Ріг, 16 грудня 2020 р. Вчора «АрселорМіттал Кривий Ріг» захистив у головному управлінні Держпраці в Дніпропетровській області виробничу програму на наступний рік. Програма містить плани з розвитку карєрів і діяльності підрозділів гірничого департаменту, а також звіт про роботу у поточному році. Вперше захист відбувся за участю в. о. Голови Державної служби України з питань праці (м. Київ) Віталія Сажієнка та начальника Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області Ольги Бондаренко. Керівництво держінспекції затвердило програму гірничих робіт «АрселорМіттал Кривий Ріг» на 2021 рік. Захист гірничої програми за участю Держпраці - це інструмент контролю з боку держорганів щодо дотримання вимог проектів з розробки родовищ (карєри № 2-біс та № 3) плюс затвердження плану гірничих робіт, що включає в себе усі виробничі процеси: від видобутку руди до виробництва концентрату. Таку програму підприємство захищає щорічно. «АрселорМіттал Кривий Ріг» підтвердив успішну реалізацію гірничої програми 2020 року. Так, вже 10 грудня був виконаний бізнес-план 2020 з виробництва концентрату в обсязі 10 млн тонн. Це означає, що за підсумками року виробничий план буде перевиконано, чому, зокрема, посприяла проведена модернізація дробильно-збагачувального комплексу. Крім того, підприємство здійснило всі необхідні підготовчі етапи для успішної роботи не тільки у наступному році, але й до кінця відпрацювання карєрів (впродовж найближчих 25 років). Розроблено проект реконструкції та розвитку карєрів № 2-біс та № 3 для підтримки продуктивності з видобутку залізної руди 30 млн тонн на рік до кінця відпрацювання. Також представники Держпраці відзначили стабільну роботу діючих хвостосховищ підприємства - спеціальних гідротехнічних споруд, що використовуються для розміщення хвостів збагачення. У поточному році підприємство затвердило проект і розпочало роботи з будівництва хвостосховища «Третя карта», а також завершило будівництво нового відвалу «Степовий-2». Обидва нових проекти реалізуються із суворим дотриманням екологічних зобовязань. Після захисту гірничої програми представники Держслужби України з питань праці та головного управління Держпраці в Дніпропетровській області відвідали з екскурсією виробничі обєкти «АрселорМіттал Кривий Ріг» - нові машини безперервного лиття заготовок №№ 2, 3 та дрібносортовий стан 250-4, який працює після масштабної реконструкції. Це ключові інвестиційні проекти, у виконання яких компанія сумарно вклала понад 220 млн доларів.

Кривий Ріг, 16 грудня 2020 р. Вчора «АрселорМіттал Кривий Ріг» захистив у головному управлінні Держпраці в Дніпропетровській області виробничу програму на наступний рік. Програма містить плани з розвитку кар’єрів і діяльності підрозділів гірничого департаменту, а також звіт про роботу у поточному році. Вперше захист відбувся за участю в. о. Голови Державної служби України з питань праці (м. Київ) Віталія Сажієнка та начальника Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області Ольги Бондаренко. Керівництво держінспекції затвердило програму гірничих робіт «АрселорМіттал Кривий Ріг» на 2021 рік.

Захист гірничої програми за участю Держпраці – це інструмент контролю з боку держорганів щодо дотримання вимог проектів з розробки родовищ (кар’єри № 2-біс та № 3) плюс затвердження плану гірничих робіт, що включає в себе усі виробничі процеси: від видобутку руди до виробництва концентрату. Таку програму підприємство захищає щорічно.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» підтвердив успішну реалізацію гірничої програми 2020 року. Так, вже 10 грудня був виконаний бізнес-план 2020 з виробництва концентрату в обсязі 10 млн тонн. Це означає, що за підсумками року виробничий план буде перевиконано, чому, зокрема, посприяла проведена модернізація дробильно-збагачувального комплексу.

Крім того, підприємство здійснило всі необхідні підготовчі етапи для успішної роботи не тільки у наступному році, але й до кінця відпрацювання кар’єрів (впродовж найближчих 25 років). Розроблено проект реконструкції та розвитку кар’єрів № 2-біс та № 3 для підтримки продуктивності з видобутку залізної руди 30 млн тонн на рік до кінця відпрацювання.

Також представники Держпраці відзначили стабільну роботу діючих хвостосховищ підприємства – спеціальних гідротехнічних споруд, що використовуються для розміщення хвостів збагачення. У поточному році підприємство затвердило проект і розпочало роботи з будівництва хвостосховища «Третя карта», а також завершило будівництво нового відвалу «Степовий-2». Обидва нових проекти реалізуються із суворим дотриманням екологічних зобов’язань.

Після захисту гірничої програми представники Держслужби України з питань праці та головного управління Держпраці в Дніпропетровській області відвідали з екскурсією виробничі об’єкти «АрселорМіттал Кривий Ріг» – нові машини безперервного лиття заготовок №№ 2, 3 та дрібносортовий стан 250-4, який працює після масштабної реконструкції. Це ключові інвестиційні проекти, у виконання яких компанія сумарно вклала понад 220 млн доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: