fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» виплатить своїм працівникам винагороду за підсумками роботи у 2020 році

03/ 03/ 2021
  Кривий Ріг, 3 березня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, виплатить усім своїм працівникам винагороду за підсумками роботи за попередній рік. Так звана «13-та зарплата» буде виплачена у повному обсязі 11 березня. Крім того, у 2021 році керівництво компанії розглядає можливість диференційованого підвищення окладів своїх працівників. З цього приводу менеджмент підприємства веде переговорний процес з профспілками на місцевому та центральному рівнях. «АрселорМіттал Кривий Ріг» є єдиним підприємством гірничо-металургійного комплексу України, яке щорічно виплачує 13-ту заробітну плату своїм працівникам. Кожному з них винагорода за підсумками роботи за попередній рік визначається, виходячи з розміру середнього заробітку за фактично відпрацьований час. Цього року на виплату 13-ої зарплати «АрселорМіттал Кривий Ріг» направить близько 415 млн грн. Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - Не зважаючи на всі виклики 2020 року, з якими ніколи раніше ще не зустрічалася галузь, в умовах пандемії та повязаних з нею обмежень, для «АрселорМіттал Кривий Ріг», як і раніше, головною цінністю залишаються наші люди. Дуже важливо було зберегти чисельність персоналу та забезпечити працівникам стабільність усіх виплат. Навіть в умовах гострої кризи за 2020 рік середня заробітна плата на підприємстві збільшилася на 5,5% і склала 19 062 грн. Це на 24% вище середньої заробітної плати по Україні та на 10% вище, ніж у чорній металургії. Довідка: За підсумками 2020 року рівень зарплат на підприємствах чорної металургії (17,3 тис. грн) традиційно суттєво перевищив середній показник по Україні (11,5 тис. грн).

Кривий Ріг, 3 березня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, виплатить усім своїм працівникам винагороду за підсумками роботи за попередній рік. Так звана «13-та зарплата» буде виплачена у повному обсязі 11 березня. Крім того, у 2021 році керівництво компанії розглядає можливість диференційованого підвищення окладів своїх працівників. З цього приводу менеджмент підприємства веде переговорний процес з профспілками на місцевому та центральному рівнях.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» є єдиним підприємством гірничо-металургійного комплексу України, яке щорічно виплачує 13-ту заробітну плату своїм працівникам. Кожному з них винагорода за підсумками роботи за попередній рік визначається, виходячи з розміру середнього заробітку за фактично відпрацьований час. Цього року на виплату 13-ої зарплати «АрселорМіттал Кривий Ріг» направить близько 415 млн грн.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Не зважаючи на всі виклики 2020 року, з якими ніколи раніше ще не зустрічалася галузь, в умовах пандемії та пов’язаних з нею обмежень, для «АрселорМіттал Кривий Ріг», як і раніше, головною цінністю залишаються наші люди. Дуже важливо було зберегти чисельність персоналу та забезпечити працівникам стабільність усіх виплат. Навіть в умовах гострої кризи за 2020 рік середня заробітна плата на підприємстві збільшилася на 5,5% і склала 19 062 грн. Це на 24% вище середньої заробітної плати по Україні та на 10% вище, ніж у чорній металургії.

Довідка: За підсумками 2020 року рівень зарплат на підприємствах чорної металургії (17,3 тис. грн) традиційно суттєво перевищив середній показник по Україні (11,5 тис. грн).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: