fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» ввів в експлуатацію новий локомотив EffiShunter 1600

20/ 01/ 2021
  Кривий Ріг, 20 січня 2021 г. «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримав і ввів в експлуатацію перший з чотирьох маневрових локомотивів EffiShunter 1600 виробництва чеської компанії CZ Loko. Перша машина прибула до Кривого Рогу у грудні 2020 року, після чого чеські фахівці провели online-навчання персоналу підприємства. Відповідно до контракту, укладеного влітку 2019 року, всі чотири локомотиви EffiShunter 1600 компанія набуває за схемою фінансового лізингу. Загальна сума контракту - 7,5 млн євро. Олексій Рибалкін, директор транспортного департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - «АрселорМіттал Кривий Ріг» першим в Україні почав використовувати в роботі чеські локомотиви нового покоління. Планується, що перші два з чотирьох тепловозів CZ Loko будуть задіяні у перевезенні сировинних матеріалів для нашої найбільшої доменної печі № 9. Другий локомотив з даної партії також недавно прибув до Кривого Рогу, ми готуємо машину та комплектуючі до введення в експлуатацію. Прибуття ще двох локомотивів виробництва CZ Loko очікується у 2021 році. Сподіваємося, що карантинні обмеження в європейських країнах не надто поміняють наші плани з постачання. Тепловози EffiShunter 1600 оптимізовані для маневрових і важких робіт на промислових коліях, зокрема - у металургійній та добувної промисловості. Це сучасні машини, на яких встановлено дизельний двигун Caterpillar потужністю 1 550 кіловат і генератор тяги Siemens. Вони оснащені цифровою системою управління, круїз-контролем, електродинамічними гальмами та захистом від ковзання (при тязі). Переваги цих тепловозів - висока надійність й шумоізоляція, екологічність, хороша оглядовість, безпека обслуговування. Закупівля нових тепловозів разом з їх модернізацією та відновлювальними ремонтами дають можливість «АрселорМіттал Кривий Ріг» нарощувати ефективний залізничний парк. З 2018 року підприємство розпочало встановлювати на своїх тепловозах дизельні двигуни відомих світових компаній - американської Cummins, англо-бельгійської корпорації АВС та ін. Так, у 2018-2020 рр. «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримав можливість відновити понад 40 тепловозів, у тому числі з заміною двигунів і глибокою модернізацією. Загалом на свою програму з відновлення локомотивів компанія вже направила понад 370 млн грн.

Кривий Ріг, 20 січня 2021 г. «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримав і ввів в експлуатацію перший з чотирьох маневрових локомотивів EffiShunter 1600 виробництва чеської компанії CZ Loko. Перша машина прибула до Кривого Рогу у грудні 2020 року, після чого чеські фахівці провели online-навчання персоналу підприємства. Відповідно до контракту, укладеного влітку 2019 року, всі чотири локомотиви EffiShunter 1600 компанія набуває за схемою фінансового лізингу. Загальна сума контракту – 7,5 млн євро.

Олексій Рибалкін, директор транспортного департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– «АрселорМіттал Кривий Ріг» першим в Україні почав використовувати в роботі чеські локомотиви нового покоління. Планується, що перші два з чотирьох тепловозів CZ Loko будуть задіяні у перевезенні сировинних матеріалів для нашої найбільшої доменної печі № 9. Другий локомотив з даної партії також недавно прибув до Кривого Рогу, ми готуємо машину та комплектуючі до введення в експлуатацію. Прибуття ще двох локомотивів виробництва CZ Loko очікується у 2021 році. Сподіваємося, що карантинні обмеження в європейських країнах не надто поміняють наші плани з постачання.

Тепловози EffiShunter 1600 оптимізовані для маневрових і важких робіт на промислових коліях, зокрема – у металургійній та добувної промисловості. Це сучасні машини, на яких встановлено дизельний двигун Caterpillar потужністю 1 550 кіловат і генератор тяги Siemens. Вони оснащені цифровою системою управління, круїз-контролем, електродинамічними гальмами та захистом від ковзання (при тязі). Переваги цих тепловозів – висока надійність й шумоізоляція, екологічність, хороша оглядовість, безпека обслуговування.

Закупівля нових тепловозів разом з їх модернізацією та відновлювальними ремонтами дають можливість «АрселорМіттал Кривий Ріг» нарощувати ефективний залізничний парк. З 2018 року підприємство розпочало встановлювати на своїх тепловозах дизельні двигуни відомих світових компаній – американської Cummins, англо-бельгійської корпорації АВС та ін. Так, у 2018-2020 рр. «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримав можливість відновити понад 40 тепловозів, у тому числі з заміною двигунів і глибокою модернізацією. Загалом на свою програму з відновлення локомотивів компанія вже направила понад 370 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: