fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» ввів в експлуатацію новий локомобіль

01/ 02/ 2021
  Кривий Ріг, 29 січня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» почав використовувати в роботі залізничного цеху № 3 новий маневровий локомобіль Unimog. Компанія направила близько 15 млн грн на придбання багатофункціонального колісно-рейкового тягача виробництва німецької компанії ZAGRO на базі Mercedes-Benz. Він здатний здійснювати багато виробничих операцій, спрямованих на прибирання та благоустрій автомобільних і залізничних шляхів. В даний момент локомобіль виконує великий обсяг шляхових робіт, замінивши собою цілий тепловоз. Навчання персоналу підприємства роботі з новою спецтехнікою проводилося наприкінці минулого року за допомогою німецьких фахівців в онлайн-форматі. Важливо досконало знати будову машини та всі її функції, оскільки це дійсно складний багатозадачний агрегат. Локомобіль може використовуватися як автомобільний тягач, а також здатний виконувати маневри вагонів у кількості до 10 одиниць і загальною масою до 1 000 тонн. При цьому його власна маса становить лише 13 тонн. Машина оснащена підмітальної щіткою, вакуумно-підмітальним пилососом для прибирання доріг, косаркою трави і кущорізом. У зимовий період Unimog готовий до переоснащення снігоприбиральним відвалом або шнекоротором. Всередині «АрселорМіттал Кривий Ріг» - понад 600 кілометрів власних залізничних шляхів. Порядок на рейках - це не тільки естетика та можливість безперебійної роботи, а й безпека для залізничників. Локомобіль зручний в роботі - передбачені автомобільний та залізничний хід, система сигналізації, компютерна система управління. Компанія продовжує планомірно оновлювати свій залізничний парк. Планується, що у 2021 році на лінію вийдуть усі чотири нових локомотива EffiShunter 1600 виробництва CZ Loko (Чехія), на закупівлю яких підприємство направило 7,5 млн євро. Перший з них уже введено в роботу. До старту експлуатації готується ще один локомотив, який вже прибув на підприємство.

Кривий Ріг, 29 січня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» почав використовувати в роботі залізничного цеху № 3 новий маневровий локомобіль Unimog. Компанія направила близько 15 млн грн на придбання багатофункціонального колісно-рейкового тягача виробництва німецької компанії ZAGRO на базі Mercedes-Benz. Він здатний здійснювати багато виробничих операцій, спрямованих на прибирання та благоустрій автомобільних і залізничних шляхів. В даний момент локомобіль виконує великий обсяг шляхових робіт, замінивши собою цілий тепловоз.

Навчання персоналу підприємства роботі з новою спецтехнікою проводилося наприкінці минулого року за допомогою німецьких фахівців в онлайн-форматі. Важливо досконало знати будову машини та всі її функції, оскільки це дійсно складний багатозадачний агрегат. Локомобіль може використовуватися як автомобільний тягач, а також здатний виконувати маневри вагонів у кількості до 10 одиниць і загальною масою до 1 000 тонн. При цьому його власна маса становить лише 13 тонн. Машина оснащена підмітальної щіткою, вакуумно-підмітальним пилососом для прибирання доріг, косаркою трави і кущорізом. У зимовий період Unimog готовий до переоснащення снігоприбиральним відвалом або шнекоротором.

Всередині «АрселорМіттал Кривий Ріг» – понад 600 кілометрів власних залізничних шляхів. Порядок на рейках – це не тільки естетика та можливість безперебійної роботи, а й безпека для залізничників. Локомобіль зручний в роботі – передбачені автомобільний та залізничний хід, система сигналізації, комп’ютерна система управління.

Компанія продовжує планомірно оновлювати свій залізничний парк. Планується, що у 2021 році на лінію вийдуть усі чотири нових локомотива EffiShunter 1600 виробництва CZ Loko (Чехія), на закупівлю яких підприємство направило 7,5 млн євро. Перший з них уже введено в роботу. До старту експлуатації готується ще один локомотив, який вже прибув на підприємство.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: