fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» став учасником круглого столу «Укрзалізниці» з основними вантажовідправниками країни

14/ 12/ 2020
  Кривий Ріг, 14 грудня 2020 р. Керівництво «АрселорМіттал Кривий Ріг» узяло участь у круглому столі з представниками великих вантажовідправників, який 10 грудня провела «Укрзалізниця» (УЗ). Ця зустріч була присвячена покращенню взаємодії національного перевізника з клієнтами. Під час круглого столу було презентовано фінансовий план «Укрзалізниці» на 2021 рік, який підтримала бізнес-спільнота. Володимир Ткаченко, директор представництва «АрселорМіттал Кривий Ріг» у м. Київ адміністрації з правових питань, питань взаємодії з державними органами та комунікацій: - Ми цінуємо зусилля команди «Укрзалізниці» встановити конструктивний діалог з клієнтами та побудувати дієву бізнес-модель, що дозволить задовольнити інтереси усіх сторін перевізного процесу. Представлений «Укрзалізницею» фінансовий план на 2021 рік враховує першочергові потреби ринку вантажних перевезень. Для нашого підприємства, найбільшого експортера в країні, дуже важливо, що новий фінплан УЗ не передбачає підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення. Ми також підтримуємо позицію національного перевізника щодо необхідності скасування сплати податку на землю під залізничними коліями та акцизу на паливо, який наразі спрямовується на будівництво автомобільних шляхів, а не на розвиток залізничної інфраструктури. Вважаємо це необхідними законодавчими змінами, що у комплексі з досить масштабними планами з модернізації, оновлення рухомого складу та інфраструктури «Укрзалізниці» позитивно позначиться на обсягах вантажів та загальній діловій активності. Діана Мєдвєдь, директор з логістики «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найбільших вантажовідправників залізниці, щорічно ми перевозимо близько 5,7 млн тонн металопродукції. При цьому залізнична інфраструктура компанії містить декілька сотень кілометрів залізничних шляхів, одне з найбільших локомотивних господарств в Україні та власний парк напіввагонів. Нам добре зрозумілі усі виклики та складнощі, з якими стикається «Укрзалізниця», тим більш у цей кризовий час й на фоні необхідності модернізації. Ми підтримуємо оновлену бізнес-стратегію «Укрзалізниці», що передбачає усунення дефіциту тяги, збільшення пропускної спроможності залізничних станцій, покращення якості вагонів та електрифікацію дільниць інфраструктури для підвищення ефективності перевезень. Зокрема, вітаємо конкретні плани УЗ щодо електрифікації залізничної колії від Долинської до Миколаєва – це важливий напрямок для нашого вантажопотоку. Стабільна робота «Укрзалізниці» та якість транспортування лишаються ключовими чинниками успішної діяльності найбільших українських вантажовідправників.

Кривий Ріг, 14 грудня 2020 р. Керівництво «АрселорМіттал Кривий Ріг» узяло участь у круглому столі з представниками великих вантажовідправників, який 10 грудня провела «Укрзалізниця» (УЗ). Ця зустріч була присвячена покращенню взаємодії національного перевізника з клієнтами. Під час круглого столу було презентовано фінансовий план «Укрзалізниці» на 2021 рік, який підтримала бізнес-спільнота.

Володимир Ткаченко, директор представництва «АрселорМіттал Кривий Ріг» у м. Київ адміністрації з правових питань, питань взаємодії з державними органами та комунікацій:

– Ми цінуємо зусилля команди «Укрзалізниці» встановити конструктивний діалог з клієнтами та побудувати дієву бізнес-модель, що дозволить задовольнити інтереси усіх сторін перевізного процесу. Представлений «Укрзалізницею» фінансовий план на 2021 рік враховує першочергові потреби ринку вантажних перевезень. Для нашого підприємства, найбільшого експортера в країні, дуже важливо, що новий фінплан УЗ не передбачає підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення. Ми також підтримуємо позицію національного перевізника щодо необхідності скасування сплати податку на землю під залізничними коліями та акцизу на паливо, який наразі спрямовується на будівництво автомобільних шляхів, а не на розвиток залізничної інфраструктури. Вважаємо це необхідними законодавчими змінами, що у комплексі з досить масштабними планами з модернізації, оновлення рухомого складу та інфраструктури «Укрзалізниці» позитивно позначиться на обсягах вантажів та загальній діловій активності.

Діана Мєдвєдь, директор з логістики «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найбільших вантажовідправників залізниці, щорічно ми перевозимо близько 5,7 млн тонн металопродукції. При цьому залізнична інфраструктура компанії містить декілька сотень кілометрів залізничних шляхів, одне з найбільших локомотивних господарств в Україні та власний парк напіввагонів. Нам добре зрозумілі усі виклики та складнощі, з якими стикається «Укрзалізниця», тим більш у цей кризовий час й на фоні необхідності модернізації. Ми підтримуємо оновлену бізнес-стратегію «Укрзалізниці», що передбачає усунення дефіциту тяги, збільшення пропускної спроможності залізничних станцій, покращення якості вагонів та електрифікацію дільниць інфраструктури для підвищення ефективності перевезень. Зокрема, вітаємо конкретні плани УЗ щодо електрифікації залізничної колії від Долинської до Миколаєва – це важливий напрямок для нашого вантажопотоку. Стабільна робота «Укрзалізниці» та якість транспортування лишаються ключовими чинниками успішної діяльності найбільших українських вантажовідправників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: