fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» розкриває виробничі результати за 9 місяців 2020 року

05/ 11/ 2020
  Кривий Ріг, 5 листопада 2020 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, повідомляє про результати виробництва за 9 місяців 2020 року. Основні виробничі показники, млн тонн Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - У третьому кварталі цього непростого року виробництво сталі склало 1 060 тис. тонн, що на 94 тис. тонн менше, ніж у другому кварталі, у звязку з ремонтом доменної печі № 9. Надійність експлуатації, енергоефективність, своєчасне техобслуговування та оптимізація процесів залишалися пріоритетними напрямками роботи підприємства, щоб бути економічно ефективним і конкурентоспроможним. Незважаючи на пандемію COVID-19, що триває, та невизначеність на світових ринках, нам, зокрема, вдалося досягти рекордного показника відвантаження залізорудного концентрату споживачам на рівні 1 065 тис. тонн. Для зміцнення позиції на ринку команда підприємства освоїла нові види продукції: арматурний прокат класів А1000, А800, ASTM-615 на дрібносортному стані № 4, кутик 75Х75Х5 на дрібносортному стані № 2. Триває робота з капітальних ремонтів і модернізації основних технологічних агрегатів. Так, у вересні успішно проведено ремонт кожуха доменної печі № 9, що значно підвищило надійність печі. Ми підготували до капітального ремонту ІІІ розряду доменну піч № 7, розпочали реконструкцію чергової агломашини в агломераційному цеху №2. Основною подією 2020 року ми вважаємо старт проекту будівництва нової фабрики огрудкування, перший символічний камінь якої був закладений у жовтні. Це один з ключових проектів з екологічною складовою, в який компанія інвестує близько 250 млн доларів. Усі інвестпроекти, над якими ми активно працюємо зараз, націлені на скорочення викидів й наближають «АрселорМіттал Кривий Ріг» до того, щоб стати «зеленим виробником».

Кривий Ріг, 5 листопада 2020 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, повідомляє про результати виробництва за 9 місяців 2020 року.

Основні виробничі показники, млн тонн

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– У третьому кварталі цього непростого року виробництво сталі склало 1 060 тис. тонн, що на 94 тис. тонн менше, ніж у другому кварталі, у зв’язку з ремонтом доменної печі № 9. Надійність експлуатації, енергоефективність, своєчасне техобслуговування та оптимізація процесів залишалися пріоритетними напрямками роботи підприємства, щоб бути економічно ефективним і конкурентоспроможним. Незважаючи на пандемію COVID-19, що триває, та невизначеність на світових ринках, нам, зокрема, вдалося досягти рекордного показника відвантаження залізорудного концентрату споживачам на рівні 1 065 тис. тонн.

Для зміцнення позиції на ринку команда підприємства освоїла нові види продукції: арматурний прокат класів А1000, А800, ASTM-615 на дрібносортному стані № 4, кутик 75Х75Х5 на дрібносортному стані № 2. Триває робота з капітальних ремонтів і модернізації основних технологічних агрегатів. Так, у вересні успішно проведено ремонт кожуха доменної печі № 9, що значно підвищило надійність печі. Ми підготували до капітального ремонту ІІІ розряду доменну піч № 7, розпочали реконструкцію чергової агломашини в агломераційному цеху №2.

Основною подією 2020 року ми вважаємо старт проекту будівництва нової фабрики огрудкування, перший символічний камінь якої був закладений у жовтні. Це один з ключових проектів з екологічною складовою, в який компанія інвестує близько 250 млн доларів. Усі інвестпроекти, над якими ми активно працюємо зараз, націлені на скорочення викидів й наближають «АрселорМіттал Кривий Ріг» до того, щоб стати «зеленим виробником».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: