fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» призначив екологічного омбудсмена

23/ 09/ 2021
  Кривий Ріг, 23 вересня 2021 р.Ольга Семків посіла новостворену посаду екологічного омбудсмена «АрселорМіттал Кривий Ріг». На новій посаді Ольга відповідатиме за реалізацію оновленої екологічної стратегії компанії, взаємодію з еко-спільнотою, план декарбонізації «АрселорМіттал Кривий Ріг» і увесь спектр завдань, які стосуються адаптації підприємства до європейських вимог зменшення промислового навантаження на навколишнє середовище. «АрселорМіттал однією з перших у світі заявила про готовність до 2030 року скоротити викиди CO2 на 30%, а до 2050 року стати вуглецево-нейтральною компанією. Це виводить виробництво сталі на абсолютно новий рівень, а наш діалог з громадськістю стає більш предметним. Питання екології гостро стоять у нашому регіоні, і на посаді екологічного омбудсмена Ольга готова до конструктивної взаємодії з усіма зацікавленими сторонами – державними органами, експертами, місцевими громадами. Впевнений, що успіху нашого підприємства у напрямку декарбонізації сприятимуть стратегічне мислення та рішучість Ольги, а також її багатий професійний досвід, що поєднує роботу у великому бізнесі та у дослідницьких проектах на міжнародному рівні», – сказав генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо. Ольга Семків понад 15 років працює у сфері охорони навколишнього середовища, зокрема, виконувала обовязки керівника відділу екології ДТЕК і брала участь у проектах, спрямованих на підтримку реформ у Міністерстві охорони навколишнього середовища і природних ресурсів України, була експерткою проектів Євросоюзу та Програми розвитку ООН. Ольга супроводжувала проекти із скорочення викидів парникових газів у рамках Кіотського протоколу. Брала участь у консультаційних проектах у сфері зміни клімату, а також у дослідженнях вуглецевого ринку. У 2006 році закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» з дипломом магістра за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища». Нове призначення підтверджує загальну лінію змін у корпорації АрселорМіттал, спрямовану на сталий розвиток і зниження вуглецевого сліду. Екологічний омбудсмен підпорядковуватиметься директору департаменту з охорони праці, промислової безпеки та екології «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жанбеку Єсмаханову. Ліана Максименко, раніше – директор департаменту з охорони навколишнього середовища, у вересні цього року пішла на пенсію після 18 років роботи на підприємстві та успішної реалізації багатьох екологічних проектів, які лягли в основу поточної еко-модернізації «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Кривий Ріг, 23 вересня 2021 р.Ольга Семків посіла новостворену посаду екологічного омбудсмена «АрселорМіттал Кривий Ріг». На новій посаді Ольга відповідатиме за реалізацію оновленої екологічної стратегії компанії, взаємодію з еко-спільнотою, план декарбонізації «АрселорМіттал Кривий Ріг» і увесь спектр завдань, які стосуються адаптації підприємства до європейських вимог зменшення промислового навантаження на навколишнє середовище.

«АрселорМіттал однією з перших у світі заявила про готовність до 2030 року скоротити викиди CO2 на 30%, а до 2050 року стати вуглецево-нейтральною компанією. Це виводить виробництво сталі на абсолютно новий рівень, а наш діалог з громадськістю стає більш предметним. Питання екології гостро стоять у нашому регіоні, і на посаді екологічного омбудсмена Ольга готова до конструктивної взаємодії з усіма зацікавленими сторонами – державними органами, експертами, місцевими громадами. Впевнений, що успіху нашого підприємства у напрямку декарбонізації сприятимуть стратегічне мислення та рішучість Ольги, а також її багатий професійний досвід, що поєднує роботу у великому бізнесі та у дослідницьких проектах на міжнародному рівні», – сказав генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

Ольга Семків понад 15 років працює у сфері охорони навколишнього середовища, зокрема, виконувала обов’язки керівника відділу екології ДТЕК і брала участь у проектах, спрямованих на підтримку реформ у Міністерстві охорони навколишнього середовища і природних ресурсів України, була експерткою проектів Євросоюзу та Програми розвитку ООН. Ольга супроводжувала проекти із скорочення викидів парникових газів у рамках Кіотського протоколу. Брала участь у консультаційних проектах у сфері зміни клімату, а також у дослідженнях вуглецевого ринку.

У 2006 році закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» з дипломом магістра за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Нове призначення підтверджує загальну лінію змін у корпорації АрселорМіттал, спрямовану на сталий розвиток і зниження вуглецевого сліду. Екологічний омбудсмен підпорядковуватиметься директору департаменту з охорони праці, промислової безпеки та екології «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жанбеку Єсмаханову. Ліана Максименко, раніше – директор департаменту з охорони навколишнього середовища, у вересні цього року пішла на пенсію після 18 років роботи на підприємстві та успішної реалізації багатьох екологічних проектів, які лягли в основу поточної еко-модернізації «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: