fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав новий буровий верстат Epiroc DM75 D

28/ 01/ 2021
  https://youtu.be/DQZgR5kks1c Кривий Ріг, 28 січня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» поповнив свій парк гірничої техніки верстатом Epiroc DM75 D. Витрати компанії на придбання нового верстата для буріння вибухових свердловин у карєрі № 2-біс склали майже 36 млн грн. Бурові верстати серії DM протягом останніх років набувають великої популярності на підприємствах нашого регіону та у світі. Вони підтвердили свою ефективність і надійність у непростих умовах експлуатації, а також визнані автономними, маневреними та безпечними. Верстат Epiroc DM75 D призначений для обертального буріння вертикальних і похилих свердловин. Максимальна глибина буріння становить 51,2 м при використанні штанг довжиною понад 10 м. Артем Кузнєцов, начальник відділу з розвитку гірничого виробництва гірничого департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - Керівництво компанії ухвалило рішення оновити парк бурової техніки, адже буріння - це початкова операція, від якої залежить увесь подальший ланцюжок видобутку й виробничий процес в цілому. Сучасний Epiroc DM75 D оснащений модернізованою муфтою, потужним компресором низького тиску, дизельним двигуном Caterpillar потужністю 800 кінських сил. Верстат не привязаний до електромереж, це дає йому можливість швидко пересуватися, маневрувати та працювати у будь-яку погоду. Продуктивність верстата до 10 погонних метрів на годину. Важливо, що процес буріння буде більш екологічним завдяки встановленій системі вологого пилопридушення. Верстат DM75 D має декілька особливостей, які забезпечують оператору безпечні робочі умови. Агрегат оснащено утримуючим клапаном подачі, вирівнюючими домкратами та клапанами утримання навантаження. Комфортна кабіна з покращеною оглядовістю сертифікована за стандартом FOPS (захист від обєктів, що падають). На монітор у кабіну машиніста виведені параметри роботи верстата та буріння: положення штанги, швидкість і глибина. Управління всіма робочими функціями верстата здійснюється зі спеціальної панелі, ергономічна компоновка якої дозволяє швидко перемикатися з режиму буріння у режим переміщення, що підвищує продуктивність роботи. Загалом в даний момент в «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовуються чотири бурових верстати СБШ, пять машин Pit Viper, електричний верстат серії DM 75 E та верстат Roc L8 для постановки у граничні положення бортів карєра. Новий верстат Epiroc DM75 D після оформлення необхідної дозвільної документації приступить до роботи у карєрі № 2-біс підприємства. У планах компанії на 2021 рік - придбання ще одного нового верстата для контурного буріння у карєрах.

Кривий Ріг, 28 січня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» поповнив свій парк гірничої техніки верстатом Epiroc DM75 D. Витрати компанії на придбання нового верстата для буріння вибухових свердловин у кар’єрі № 2-біс склали майже 36 млн грн.

Бурові верстати серії DM протягом останніх років набувають великої популярності на підприємствах нашого регіону та у світі. Вони підтвердили свою ефективність і надійність у непростих умовах експлуатації, а також визнані автономними, маневреними та безпечними. Верстат Epiroc DM75 D призначений для обертального буріння вертикальних і похилих свердловин. Максимальна глибина буріння становить 51,2 м при використанні штанг довжиною понад 10 м.

Артем Кузнєцов, начальник відділу з розвитку гірничого виробництва гірничого департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Керівництво компанії ухвалило рішення оновити парк бурової техніки, адже буріння – це початкова операція, від якої залежить увесь подальший ланцюжок видобутку й виробничий процес в цілому. Сучасний Epiroc DM75 D оснащений модернізованою муфтою, потужним компресором низького тиску, дизельним двигуном Caterpillar потужністю 800 кінських сил. Верстат не прив’язаний до електромереж, це дає йому можливість швидко пересуватися, маневрувати та працювати у будь-яку погоду. Продуктивність верстата до 10 погонних метрів на годину. Важливо, що процес буріння буде більш екологічним завдяки встановленій системі вологого пилопридушення.

Верстат DM75 D має декілька особливостей, які забезпечують оператору безпечні робочі умови. Агрегат оснащено утримуючим клапаном подачі, вирівнюючими домкратами та клапанами утримання навантаження. Комфортна кабіна з покращеною оглядовістю сертифікована за стандартом FOPS (захист від об’єктів, що падають). На монітор у кабіну машиніста виведені параметри роботи верстата та буріння: положення штанги, швидкість і глибина. Управління всіма робочими функціями верстата здійснюється зі спеціальної панелі, ергономічна компоновка якої дозволяє швидко перемикатися з режиму буріння у режим переміщення, що підвищує продуктивність роботи.

Загалом в даний момент в «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовуються чотири бурових верстати СБШ, п’ять машин Pit Viper, електричний верстат серії DM 75 E та верстат Roc L8 для постановки у граничні положення бортів кар’єра. Новий верстат Epiroc DM75 D після оформлення необхідної дозвільної документації приступить до роботи у кар’єрі № 2-біс підприємства. У планах компанії на 2021 рік – придбання ще одного нового верстата для контурного буріння у кар’єрах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: