fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить гарячі випробування агломашини № 2 після реконструкції

04/ 03/ 2021
  Кривий Ріг, 4 березня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує масштабну еко-модернізацію агломераційного цеху № 2. Це один з ключових інвестпроектів компанії, який дозволить суттєво знизити промислове навантаження на регіон і місто. До теперішнього часу модернізовано вже пять з шести агломашин цеху: №№ 1, 2, 4, 5, 6. Кожна - із впровадженням сучасної системи газоочистки, аспірації та автоматизації. Восени минулого року підприємство виконало реконструкцію агломашини № 2, на якій наразі проводяться гарячі випробування. Під час модернізації агломашини замінили газоочистку, запальний горн на більш сучасний та енергоефективний, спекательні візки із збільшенням шару спікання до 450 мм. Також збудований новий електрофільтр і здійснена повна заміна газової системи агломашини, лінійного охолоджувача та його дуттєвих вентиляторів. На газовому колекторі встановлені нові двоконусні затвори та пиловий конвеєр закритого типу, що запобігатиме запиленості. Крім того, відремонтовано будівлі та споруди, які входять до комплексу агломашини № 2. Під час робіт впроваджені нові ефективні системи аспірації та автоматизації технологічного процесу. Це дозволить значно скоротити викиди пилу на агломашині і досягти більш високої продуктивності та надійності обладнання. Після реконструкції на чотирьох агломашинах аглоцеху № 2 вже встановлено нове газоочисне обладнання та електрофільтри виробництва Італії та Данії. Також встановлено нові запальні горни з енергоефективною системою запалювання, завдяки чому вдається знизити витрати природного газу. В результаті оновлення другого аглоцеха викиди пилу на кожній з шести агломашин будуть скорочені на 250 тонн на рік. Загальна вартість проекту реконструкції аглоцеха № 2 становить понад 180 млн доларів.

Кривий Ріг, 4 березня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує масштабну еко-модернізацію агломераційного цеху № 2. Це один з ключових інвестпроектів компанії, який дозволить суттєво знизити промислове навантаження на регіон і місто. До теперішнього часу модернізовано вже п’ять з шести агломашин цеху: №№ 1, 2, 4, 5, 6. Кожна – із впровадженням сучасної системи газоочистки, аспірації та автоматизації.

Восени минулого року підприємство виконало реконструкцію агломашини № 2, на якій наразі проводяться гарячі випробування. Під час модернізації агломашини замінили газоочистку, запальний горн на більш сучасний та енергоефективний, спекательні візки із збільшенням шару спікання до 450 мм. Також збудований новий електрофільтр і здійснена повна заміна газової системи агломашини, лінійного охолоджувача та його дуттєвих вентиляторів. На газовому колекторі встановлені нові двоконусні затвори та пиловий конвеєр закритого типу, що запобігатиме запиленості. Крім того, відремонтовано будівлі та споруди, які входять до комплексу агломашини № 2.

Під час робіт впроваджені нові ефективні системи аспірації та автоматизації технологічного процесу. Це дозволить значно скоротити викиди пилу на агломашині і досягти більш високої продуктивності та надійності обладнання.

Після реконструкції на чотирьох агломашинах аглоцеху № 2 вже встановлено нове газоочисне обладнання та електрофільтри виробництва Італії та Данії. Також встановлено нові запальні горни з енергоефективною системою запалювання, завдяки чому вдається знизити витрати природного газу. В результаті оновлення другого аглоцеха викиди пилу на кожній з шести агломашин будуть скорочені на 250 тонн на рік. Загальна вартість проекту реконструкції аглоцеха № 2 становить понад 180 млн доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: