fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомляє виробничі результати за 2020 рік

21/ 01/ 2021
  Кривий Ріг, 21 січня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, повідомляє про результати виробництва за 2020 рік. Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - Результати виробництва у 2020 році, безпрецедентно складному для усього бізнесу, виявилися все ж кращими за усі песимістичні прогнози. Рівень виробництва основних видів продукції - чавуну, сталі, прокату - дійсно істотно знизився, але при цьому вдалося досягти високих показників з видобутку руди та відвантаження залізорудного концентрату. За підсумками року виробничий план гірничого департаменту було перевиконано, чому посприяли як конюнктура ринку, так і модернізація дробильно-збагачувального комплексу. Швидке відновлення ділової активності у другому півріччі допомогло нам мінімізувати втрати у виробництві та відвантаженні готової продукції. На підприємстві успішно освоїли виробництво нових профілів на дрібносортному стані № 3, що дозволило оптимізувати роботу та зупинити дрібносортний стан № 1. Ми виконали свої обіцянки у контексті екологічних зобовязань - зупинили двохванний сталеплавильний агрегат № 6 мартенівського цеху та вивели з експлуатації першу ділянку блюмінга. Триває робота з модернізації основних технологічних агрегатів, як, приміром, масштабна реконструкція другого агломераційного цеху. Минулого року виконано ремонти кожуха доменної печі № 9, печі дротового стану № 1, котла № 4 ТЕЦ № 2, доменної печі № 7. У 2020 році виведені на задані виробничі параметри машини безперервного лиття заготовок №№ 2, 3, що дозволило зупинити застарілий стан 1250 блюмінга. Ключовою віхою у розвитку підприємства став старт проекту будівництва сучасної фабрики огрудкування, робота якої дасть можливість покращити екологічну ситуацію у місті та регіоні. Впевнений, що 2020 рік став поворотним для «АрселорМіттал Кривий Ріг» на шляху до оновлення потужностей та еко-трансформації.

Кривий Ріг, 21 січня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, повідомляє про результати виробництва за 2020 рік.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Результати виробництва у 2020 році, безпрецедентно складному для усього бізнесу, виявилися все ж кращими за усі песимістичні прогнози. Рівень виробництва основних видів продукції – чавуну, сталі, прокату – дійсно істотно знизився, але при цьому вдалося досягти високих показників з видобутку руди та відвантаження залізорудного концентрату. За підсумками року виробничий план гірничого департаменту було перевиконано, чому посприяли як кон’юнктура ринку, так і модернізація дробильно-збагачувального комплексу. Швидке відновлення ділової активності у другому півріччі допомогло нам мінімізувати втрати у виробництві та відвантаженні готової продукції.

На підприємстві успішно освоїли виробництво нових профілів на дрібносортному стані № 3, що дозволило оптимізувати роботу та зупинити дрібносортний стан № 1. Ми виконали свої обіцянки у контексті екологічних зобов’язань – зупинили двохванний сталеплавильний агрегат № 6 мартенівського цеху та вивели з експлуатації першу ділянку блюмінга. Триває робота з модернізації основних технологічних агрегатів, як, приміром, масштабна реконструкція другого агломераційного цеху. Минулого року виконано ремонти кожуха доменної печі № 9, печі дротового стану № 1, котла № 4 ТЕЦ № 2, доменної печі № 7. У 2020 році виведені на задані виробничі параметри машини безперервного лиття заготовок №№ 2, 3, що дозволило зупинити застарілий стан 1250 блюмінга. Ключовою віхою у розвитку підприємства став старт проекту будівництва сучасної фабрики огрудкування, робота якої дасть можливість покращити екологічну ситуацію у місті та регіоні. Впевнений, що 2020 рік став поворотним для «АрселорМіттал Кривий Ріг» на шляху до оновлення потужностей та еко-трансформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: