fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» планує збільшити свій вагонний парк в півтора раза

03/ 06/ 2021
  Кривий Ріг, 3 червня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» розглядає можливість ввести в обіг 1 200 нових вагонів у 2021-2022 рр. При цьому власний вагонний парк підприємства збільшиться в півтора раза, що дозволить швидше доставляти продукцію покупцям, а комбінат своєчасно забезпечувати сировиною. Бікрам Вірди, заступник генерального директора з постачання «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - До рішення про велику закупівлю нових вагонів нас підштовхують кілька факторів. Наразі ми нарощуємо відвантаження своєї продукції на експорт. При цьому нас не цілком влаштовує технічний стан вагонної бази в Україні. Оновлений вагонний парк забезпечить безпечне та оперативне транспортування нашої продукції до українських портів. Ми зможемо планувати свою логістику незалежно від ситуації на ринку залізничних перевезень і наявності вагонів. Це допоможе зменшити витрати на доставку вихідних і вхідних вантажів. Крім того, власні вагони обходяться дешевше - приблизний термін окупності становить 3-4 роки. За нашими оцінками, ініціативи про списання напіввагонів з перевищенням нормативного терміну служби, представлені уряду, можуть призвести до дефіциту на ринку та великого стрибка цін на перевезення. Також деякий прояв дефіциту вагонів традиційно можна очікувати влітку-восени у звязку з пожвавленням ринку будівельних вантажів. Тому нам хотілося б розраховувати на власні сучасні вагони і бути більш гнучкими в умовах роботи з Укрзалізницею та операторами вантажоперевезень. Довідка: Рухомий склад «АрселорМіттал Кривий Ріг» призначений для вивезення металопродукції та залізорудної сировини, а також для поставок на підприємство сировини. Основними логістичними напрямками є перевезення агломераційної руди та металопродукції, а також назад вхідної сировини - вапняку, вугілля, коксу, коксового дрібязку. Окрім напіввагонів, підприємство також використовує у вантажоперевезеннях думпкари, платформи, цистерни, окатишевози, коксовози та цементовози.

Кривий Ріг, 3 червня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» розглядає можливість ввести в обіг 1 200 нових вагонів у 2021-2022 рр. При цьому власний вагонний парк підприємства збільшиться в півтора раза, що дозволить швидше доставляти продукцію покупцям, а комбінат своєчасно забезпечувати сировиною.

Бікрам Вірди, заступник генерального директора з постачання «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– До рішення про велику закупівлю нових вагонів нас підштовхують кілька факторів. Наразі ми нарощуємо відвантаження своєї продукції на експорт. При цьому нас не цілком влаштовує технічний стан вагонної бази в Україні. Оновлений вагонний парк забезпечить безпечне та оперативне транспортування нашої продукції до українських портів. Ми зможемо планувати свою логістику незалежно від ситуації на ринку залізничних перевезень і наявності вагонів. Це допоможе зменшити витрати на доставку вихідних і вхідних вантажів. Крім того, власні вагони обходяться дешевше – приблизний термін окупності становить 3-4 роки.

За нашими оцінками, ініціативи про списання напіввагонів з перевищенням нормативного терміну служби, представлені уряду, можуть призвести до дефіциту на ринку та великого стрибка цін на перевезення. Також деякий прояв дефіциту вагонів традиційно можна очікувати влітку-восени у зв’язку з пожвавленням ринку будівельних вантажів. Тому нам хотілося б розраховувати на власні сучасні вагони і бути більш гнучкими в умовах роботи з Укрзалізницею та операторами вантажоперевезень.

Довідка:

Рухомий склад «АрселорМіттал Кривий Ріг» призначений для вивезення металопродукції та залізорудної сировини, а також для поставок на підприємство сировини. Основними логістичними напрямками є перевезення агломераційної руди та металопродукції, а також назад вхідної сировини – вапняку, вугілля, коксу, коксового дріб’язку. Окрім напіввагонів, підприємство також використовує у вантажоперевезеннях думпкари, платформи, цистерни, окатишевози, коксовози та цементовози.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: