fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» передав поліклініці № 5 матеріали для діагностики коронавірусу методом ПЛР

04/ 02/ 2021
  «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав тест-системи, реагенти та витратні матеріали для діагностики коронавірусної інфекції методом ПЛР на загальну суму близько 360 тис. грн. З їх допомогою Криворізька міська поліклініка № 5 зможе зробити понад 1000 досліджень. Олександр Клітний, в.о. директора Криворізької міської поліклініки № 5: - Наша лабораторія першою в місті почала робити ПЛР-тести для визначення COVID-19. На сьогоднішній день це, дійсно, найбільш точний і надійний метод діагностики. Для цього у нас є необхідне сучасне обладнання, наприклад, апарат виробництва США. Значення своєчасного визначення коронавірусу важко переоцінити, адже таким чином можна перервати ланцюжок заражень, що дуже важливо для ефективної боротьби з пандемією. Тому ми вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за надану допомогу. Нещодавно ми отримали вже другу партію матеріалів, які дозволять нам зробити 600 тестів. Юлія Чермазович, директор департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - З початку пандемії «АрселорМіттал Кривий Ріг» прийняв рішення надавати підтримку місту і медикам. Раніше підприємство закупило і передало Криворізькій інфекційній лікарні три апарати ШВЛ, а також легковий автомобіль для організації обслуговування пацієнтів вдома. Крім того, «АрселорМіттал Кривий Ріг» передав міським лікарням 12 тисяч захисних масок, 100 кисневих концентраторів, обладнав свої «швидкі» всім необхідним для перевезення інфікованих коронавірусом. Вся ця допомога, здебільшого, актуальна вже на етапі лікування людей. Але в боротьбі з пандемією не менш важливий перший етап – якісна діагностика. Тому, усвідомлюючи свою відповідальність перед мешканцями Кривого Рогу, підприємство придбало для поліклініки № 5, в якій також обслуговуються наші працівники і їх сімї, необхідні тест-системи, реагенти та витратні матеріали для ПЛР-досліджень. Сподіваємося, що це важлива і своєчасна підтримка медицини міста.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав тест-системи, реагенти та витратні матеріали для діагностики коронавірусної інфекції методом ПЛР на загальну суму близько 360 тис. грн. З їх допомогою Криворізька міська поліклініка № 5 зможе зробити понад 1000 досліджень.

Олександр Клітний, в.о. директора Криворізької міської поліклініки № 5:

– Наша лабораторія першою в місті почала робити ПЛР-тести для визначення COVID-19. На сьогоднішній день це, дійсно, найбільш точний і надійний метод діагностики. Для цього у нас є необхідне сучасне обладнання, наприклад, апарат виробництва США. Значення своєчасного визначення коронавірусу важко переоцінити, адже таким чином можна перервати ланцюжок заражень, що дуже важливо для ефективної боротьби з пандемією. Тому ми вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за надану допомогу. Нещодавно ми отримали вже другу партію матеріалів, які дозволять нам зробити 600 тестів.

Юлія Чермазович, директор департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– З початку пандемії «АрселорМіттал Кривий Ріг» прийняв рішення надавати підтримку місту і медикам. Раніше підприємство закупило і передало Криворізькій інфекційній лікарні три апарати ШВЛ, а також легковий автомобіль для організації обслуговування пацієнтів вдома. Крім того, «АрселорМіттал Кривий Ріг» передав міським лікарням 12 тисяч захисних масок, 100 кисневих концентраторів, обладнав свої «швидкі» всім необхідним для перевезення інфікованих коронавірусом.

Вся ця допомога, здебільшого, актуальна вже на етапі лікування людей. Але в боротьбі з пандемією не менш важливий перший етап – якісна діагностика. Тому, усвідомлюючи свою відповідальність перед мешканцями Кривого Рогу, підприємство придбало для поліклініки № 5, в якій також обслуговуються наші працівники і їх сім’ї, необхідні тест-системи, реагенти та витратні матеріали для ПЛР-досліджень. Сподіваємося, що це важлива і своєчасна підтримка медицини міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: