fbpx

«АрселорМіттал Кривий Ріг» передав Новолатівській громаді новий шкільний автобус

04/ 10/ 2019
  03 жовтня 2019 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» передав Новолатівськой громаді перший з двох шкільних автобусів. Другий приїде до Новолатівки за місяць. А до кінця року громада отримає нову швидку допомогу, як і було передбачено договором про соціальну співпрацю, підписаним у 2019 році підприємством і владою Новолатівки. Олександр Зубрій, голова Новолатівської сільради:   - Сьогодні у Новолатівці справжнє свято. Наші діти отримали у подарунок новенький шкільний автобус, який тут вкрай необхідний. До цього моменту наших дітей перевозили в школу два автобуси, яким вже по 16 років. Вони частіше стояли на ремонтах, ніж працювали за призначенням. У новому шкільному автобусі – зручна посадка, є підніжка для найменших школярів, у наявності паски безпеки. Ми щиро вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за допомогу та співпрацю, яка приносить велику користь Новолатівській громаді. До складу Новолатівської обєднаної територіальної громади входять одинадцять населених пунктів і дві школи. Відстань між деякими селами досить велика. Лише до Новолатівської школи необхідно підвозити близько 160 дітей з шести віддалених сіл і двох селищ Центрально-Міського району Кривого Рогу. Тому від початку було ухвалено рішення придбати два шкільні автобуси. Перший новенький автобус вже приїхав. Він дозволить учням з комфортом і вчасно дістатися до Новолатівської школи. Автобус розрахований на 31 пасажирське місце. «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав його за 1,6 млн гривень. Другий вже замовлено, очікується його постачання. Володимир Теслюк, заступник генерального директора з виробництва гірничого департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - Сьогоднішня передача нового шкільного автобуса – це перший етап після підписання цього року договору про соціальну співпрацю нашої компанії з Новолатівською обєднаною територіальною громадою. Тепер дітям не доведеться ходити пішки декілька кілометрів до школи. Ще один новий шкільний автобус ми готові будемо передати за місяць. Крім того, до кінця цього року «АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть Новолатівській громаді новий автомобіль швидкої допомоги – сучасний реанімобіль. «АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно інвестує у розвиток освіти, культури та охорону здоровя. Компанія впроваджує соціальні проекти не лише у Кривому Розі, але й в інших населених пунктах регіону. Ця співпраця допомагає створювати сприятливі умови для життя місцевих мешканців. Вже не перший рік компанія співпрацює з усім Широківським районом, до складу якого входять 68 населених пунктів, в яких мешкає понад 27 тис. чоловік. Раніше «АрселорМіттал Кривий Ріг» реалізував цілий ряд соціальних проектів – це допомога в ремонті установ освіти та культури, придбання медичної апаратури, передача компютерної техніки, установка спортивних майданчиків і багато іншого. Джерело: https://ukraine.arcelormittal.com/index.php?id=12&pr=689

03 жовтня 2019 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» передав Новолатівськой громаді перший з двох шкільних автобусів. Другий приїде до Новолатівки за місяць. А до кінця року громада отримає нову швидку допомогу, як і було передбачено договором про соціальну співпрацю, підписаним у 2019 році підприємством і владою Новолатівки.

Олександр Зубрій, голова Новолатівської сільради:  

– Сьогодні у Новолатівці справжнє свято. Наші діти отримали у подарунок новенький шкільний автобус, який тут вкрай необхідний. До цього моменту наших дітей перевозили в школу два автобуси, яким вже по 16 років. Вони частіше стояли на ремонтах, ніж працювали за призначенням. У новому шкільному автобусі – зручна посадка, є підніжка для найменших школярів, у наявності паски безпеки. Ми щиро вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за допомогу та співпрацю, яка приносить велику користь Новолатівській громаді.

До складу Новолатівської об’єднаної територіальної громади входять одинадцять населених пунктів і дві школи. Відстань між деякими селами досить велика. Лише до Новолатівської школи необхідно підвозити близько 160 дітей з шести віддалених сіл і двох селищ Центрально-Міського району Кривого Рогу. Тому від початку було ухвалено рішення придбати два шкільні автобуси.

Перший новенький автобус вже приїхав. Він дозволить учням з комфортом і вчасно дістатися до Новолатівської школи. Автобус розрахований на 31 пасажирське місце. «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав його за 1,6 млн гривень. Другий вже замовлено, очікується його постачання.

Володимир Теслюк, заступник генерального директора з виробництва гірничого департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Сьогоднішня передача нового шкільного автобуса – це перший етап після підписання цього року договору про соціальну співпрацю нашої компанії з Новолатівською об’єднаною територіальною громадою. Тепер дітям не доведеться ходити пішки декілька кілометрів до школи. Ще один новий шкільний автобус ми готові будемо передати за місяць. Крім того, до кінця цього року «АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть Новолатівській громаді новий автомобіль швидкої допомоги – сучасний реанімобіль.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно інвестує у розвиток освіти, культури та охорону здоров’я. Компанія впроваджує соціальні проекти не лише у Кривому Розі, але й в інших населених пунктах регіону. Ця співпраця допомагає створювати сприятливі умови для життя місцевих мешканців. Вже не перший рік компанія співпрацює з усім Широківським районом, до складу якого входять 68 населених пунктів, в яких мешкає понад 27 тис. чоловік. Раніше «АрселорМіттал Кривий Ріг» реалізував цілий ряд соціальних проектів – це допомога в ремонті установ освіти та культури, придбання медичної апаратури, передача комп’ютерної техніки, установка спортивних майданчиків і багато іншого.

Джерело: https://ukraine.arcelormittal.com/index.php?id=12&pr=689

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: