fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» направив понад 5 млн грн на закупівлю двох дорожніх комбінованих машин

15/ 03/ 2021
  Кривий Ріг, 15 березня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує оновлення свого автопарку. Підприємство придбало дві багатофункціональні дорожні комбіновані машини на базі автомобіля МАЗ. Нова техніка призначена для професійного прибирання автошляхів незалежно від сезону: влітку машини забезпечують полив доріг, а взимку готові справлятися із снігом і ожеледицею. Загальна вартість двох комбінованих машин становить понад 5 млн грн. Машини обладнані переднім валом, цистерною для води, спеціальними щітками для підмітання та обладнанням для посипання доріг. Найближчим часом машини почнуть працювати на внутрішніх автошляхах «АрселорМіттал Кривий Ріг», в цілому це - понад 85 км. Крім того, техніка допоможе з прибиранням міських вулиць Кривого Рогу. Андрій Кіндрат, начальник автотранспортного управління «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - Прибирання асфальтового покриття від снігу, посипання проти ожеледиці, очищення та миття магістральних автодоріг під тиском, полив зелених насаджень - все це можуть виконувати нові машини. Вони сучасні, зручні, легкі в управлінні та комфортні для водіїв. Раніше «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав і вже почав використовувати в роботі два самоскиди МАЗ і бортовий автомобіль МАЗ, обладнаний вантажною платформою з крано-маніпуляторною установкою. Також до роботи приступив навантажувач Maximal вантажопідйомністю 5 тонн. У гірничому департаменті підприємства експлуатують новий бортовий автомобіль КрАЗ підвищеної прохідності, а також комбінований дорожній автомобіль МАЗ. Його змінне обладнання в зимовий період забезпечує чистку дорожнього покриття від снігу, а влітку допомагає здійснювати боротьбу з пилом на автодорогах карєрів і відвалів.

Кривий Ріг, 15 березня 2021 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує оновлення свого автопарку. Підприємство придбало дві багатофункціональні дорожні комбіновані машини на базі автомобіля МАЗ. Нова техніка призначена для професійного прибирання автошляхів незалежно від сезону: влітку машини забезпечують полив доріг, а взимку готові справлятися із снігом і ожеледицею. Загальна вартість двох комбінованих машин становить понад 5 млн грн.

Машини обладнані переднім валом, цистерною для води, спеціальними щітками для підмітання та обладнанням для посипання доріг. Найближчим часом машини почнуть працювати на внутрішніх автошляхах «АрселорМіттал Кривий Ріг», в цілому це – понад 85 км. Крім того, техніка допоможе з прибиранням міських вулиць Кривого Рогу.

Андрій Кіндрат, начальник автотранспортного управління «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Прибирання асфальтового покриття від снігу, посипання проти ожеледиці, очищення та миття магістральних автодоріг під тиском, полив зелених насаджень – все це можуть виконувати нові машини. Вони сучасні, зручні, легкі в управлінні та комфортні для водіїв.

Раніше «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав і вже почав використовувати в роботі два самоскиди МАЗ і бортовий автомобіль МАЗ, обладнаний вантажною платформою з крано-маніпуляторною установкою. Також до роботи приступив навантажувач Maximal вантажопідйомністю 5 тонн. У гірничому департаменті підприємства експлуатують новий бортовий автомобіль КрАЗ підвищеної прохідності, а також комбінований дорожній автомобіль МАЗ. Його змінне обладнання в зимовий період забезпечує чистку дорожнього покриття від снігу, а влітку допомагає здійснювати боротьбу з пилом на автодорогах кар’єрів і відвалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: