fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Arricano передала допомогу для українських військових

15/ 03/ 2024
    Відповідно до КСВ-стратегії компанії Arricano, провідний девелопер ТРК в Україні, у 2024 році посилює свою допомогу українським військовим, благодійним фондам та громадським організаціям задля наближення перемоги України. У лютому Arricano з допомогою волонтерського штабу «Зграя» закупила і передала на фронт критично необхідні медичні матеріали для військових медиків. На передовій щодня є потреба у медикаментах, тактичних аптечках, тож Arricano згідно із запитом «Зграї» придбала якісні засоби тактичної медицини. “Для нас важливо, аби вся допомога від Arricano закривала нагальні потреби та надходила безпосередньо до військових та медиків на фронті. За роки співпраці з волонтерськими організаціями і благодійними фондами маємо ті, з якими регулярно організовуємо спільні благодійні збори та заходи або ж закриваємо їхні потреби самостійно. Продовжуємо підтримувати запити про допомогу у закупівлі запчастин для дронів, організацію благодійних аукціонів чи заходів для збору коштів у наших ТРК”, — зауважила CEO Arricano Анна Чуботіна. Arricano відгукнулася на запит благодійної організації «Благодійний Фонд «Добра справа Запоріжжя» — придбала й передала електродвигуни з планетарним редуктором для наземних дистанційно-керованих платформ (дронів) для українських захисників. Бійці записали відео з вдячністю ТРК CITY MALL, девелопером якого є компанія Arricano. Ще один відеозвіт отримав девелопер від бригади, в якій від початку повномасштабного вторгнення віддано служить член команди Arricano. Компанія у лютому передала потужну зарядну станцію EcoFlow, аби бійці завжди мали автономне живлення, що критично важливо на лінії фронту. Більше про КСВ-проєкти Arricano читайте на офіційному сайті або на сторінці компанії у Facebook.
01/

 

Відповідно до КСВ-стратегії компанії Arricano, провідний девелопер ТРК в Україні, у 2024 році посилює свою допомогу українським військовим, благодійним фондам та громадським організаціям задля наближення перемоги України.

У лютому Arricano з допомогою волонтерського штабу «Зграя» закупила і передала на фронт критично необхідні медичні матеріали для військових медиків. На передовій щодня є потреба у медикаментах, тактичних аптечках, тож Arricano згідно із запитом «Зграї» придбала якісні засоби тактичної медицини.

“Для нас важливо, аби вся допомога від Arricano закривала нагальні потреби та надходила безпосередньо до військових та медиків на фронті. За роки співпраці з волонтерськими організаціями і благодійними фондами маємо ті, з якими регулярно організовуємо спільні благодійні збори та заходи або ж закриваємо їхні потреби самостійно. Продовжуємо підтримувати запити про допомогу у закупівлі запчастин для дронів, організацію благодійних аукціонів чи заходів для збору коштів у наших ТРК”, — зауважила CEO Arricano Анна Чуботіна.

Arricano відгукнулася на запит благодійної організації «Благодійний Фонд «Добра справа Запоріжжя» — придбала й передала електродвигуни з планетарним редуктором для наземних дистанційно-керованих платформ (дронів) для українських захисників. Бійці записали відео з вдячністю ТРК CITY MALL, девелопером якого є компанія Arricano.

Ще один відеозвіт отримав девелопер від бригади, в якій від початку повномасштабного вторгнення віддано служить член команди Arricano. Компанія у лютому передала потужну зарядну станцію EcoFlow, аби бійці завжди мали автономне живлення, що критично важливо на лінії фронту.

Більше про КСВ-проєкти Arricano читайте на офіційному сайті або на сторінці компанії у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: