fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Армен Хачатурян відзначений у першій Залі Слави міжнародного довідника The Legal 500

16/ 02/ 2018
  Старшого партнера Астерс Армена Хачатуряна було обрано для включення у першу Залу Слави найавторитетнішого міжнародного юридичного довідника The Legal 500 у практиці банківського і фінансового права та ринків капіталу. Зала Слави The Legal 500 відзначає правників, які постійно отримують найвищі рекомендації від клієнтів за бездоганний рівень надання юридичних послуг. Включення до Зали Слави підкреслює приналежність партнера фірми до світової еліти юридичної професії. У регіоні Європи, Близького Сходу та Африки критерієм для включення до Зали Слави стало визнання провідним юристом за версією міжнародного довідника The Legal 500 протягом семи років поспіль. Це визнання вражаючих досягнень Армена Хачатуряна. Включення до Зали Слави The Legal 500  підтверджує найвищий рівень професіоналізму Армена і його репутацію серед клієнтів та колег, – коментує Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс. – Ми пишаємося тим, що працюємо пліч-о-пліч з таким видатним юристом і бажаємо Армену подальших успіхів у карєрі. *** Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Старшого партнера Астерс Армена Хачатуряна було обрано для включення у першу Залу Слави найавторитетнішого міжнародного юридичного довідника The Legal 500 у практиці банківського і фінансового права та ринків капіталу.

Зала Слави The Legal 500 відзначає правників, які постійно отримують найвищі рекомендації від клієнтів за бездоганний рівень надання юридичних послуг. Включення до Зали Слави підкреслює приналежність партнера фірми до світової еліти юридичної професії. У регіоні Європи, Близького Сходу та Африки критерієм для включення до Зали Слави стало визнання провідним юристом за версією міжнародного довідника The Legal 500 протягом семи років поспіль.

“Це визнання вражаючих досягнень Армена Хачатуряна. Включення до Зали Слави The Legal 500  підтверджує найвищий рівень професіоналізму Армена і його репутацію серед клієнтів та колег”, – коментує Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс. – “Ми пишаємося тим, що працюємо пліч-о-пліч з таким видатним юристом і бажаємо Армену подальших успіхів у кар’єрі”.

***

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: