fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Сергієм Козьяковим, Головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

03/ 04/ 2017
  3 квітня компанії-члени Асоціації мали можливість поспілкуватися з Головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергієм Козьяковим та Членом Комісії Андрієм Козловим. Говорили про перебіг судової реформи та довіру бізнесу до судової системи в Україні. Пан Козьяков поділився останніми новинами щодо створення нового Верховного Суду України, початок роботи якого орієнтовно запланований на червень цього року. Вперше у світі конкурс до Верховного Суду проводиться у таких масштабах, як в Україні. На разі судова система потребує повного перезавантаження, а ключовою точкою судової реформи має бути створення професійного некорумпованого суду. Члени Комісії очікують, що внаслідок таких якісних змін суддівські рішення стануть більш прогнозованими, а бізнес почуватиметься більш впевнено. Ми дякуємо за цікаву та інформативну розмову та уважно слідкуватимемо за перебігом реформи!

3 квітня компанії-члени Асоціації мали можливість поспілкуватися з Головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергієм Козьяковим та Членом Комісії Андрієм Козловим. Говорили про перебіг судової реформи та довіру бізнесу до судової системи в Україні.

Пан Козьяков поділився останніми новинами щодо створення нового Верховного Суду України, початок роботи якого орієнтовно запланований на червень цього року. Вперше у світі конкурс до Верховного Суду проводиться у таких масштабах, як в Україні. На разі судова система потребує повного перезавантаження, а ключовою точкою судової реформи має бути створення професійного некорумпованого суду. Члени Комісії очікують, що внаслідок таких якісних змін суддівські рішення стануть більш прогнозованими, а бізнес почуватиметься більш впевнено.

Ми дякуємо за цікаву та інформативну розмову та уважно слідкуватимемо за перебігом реформи!

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: