fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Apple Pay стає доступний держателям карток банку «Південний»

11/ 12/ 2018
  Легкий, безпечний і персональний платіжний інструмент! Київ — 11 грудня 2018 р. — З сьогоднішнього дня держателі карток Visa від банку «Південний» отримали можливість користуватися Apple Pay — легким, захищеним та індивідуальним платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність. Безпека та конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну або дебетову карту в Apple Pay, сам номер карти не зберігається ані у пристрої, ані на серверах Apple. Натомість, присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і в захищеному режимі зберігається у мікрочипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який генерується динамічно. Apple Pay дуже просто налаштувати: клієнти можуть додати кредитну або дебетову карту через додаток Wallet. У магазинах розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і більш пізніх моделей, а також з Apple Watch. Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати покупки в додатках і на вебсайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком бокової кнопки, а також поглядом на iPhone X для підтвердження операції через Face ID. Тепер більше непотрібно вручну заповнювати великі документи з контактною інформацією або повторно вводити дані про доставку і виставленні рахунку. При оплаті покупок в додатках або в Safari, Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більше нових моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac не старше 2012 року випуску з встановленою на комп’ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або новішої моделі, або ж безпосередньо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro. Детальніше про Apple Pay читайте на сайті: http://www.apple.com/ru/apple-pay/ Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець жовтня 2018 року нараховувала 93 відділення у 18 регіонах України. Деталі на сайті:  www.bank.com.ua.

Легкий, безпечний і персональний платіжний інструмент!

Київ — 11 грудня 2018 р. — З сьогоднішнього дня держателі карток Visa від банку «Південний» отримали можливість користуватися Apple Pay — легким, захищеним та індивідуальним платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність.

Безпека та конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну або дебетову карту в Apple Pay, сам номер карти не зберігається ані у пристрої, ані на серверах Apple. Натомість, присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і в захищеному режимі зберігається у мікрочипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який генерується динамічно.

Apple Pay дуже просто налаштувати: клієнти можуть додати кредитну або дебетову карту через додаток Wallet. У магазинах розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і більш пізніх моделей, а також з Apple Watch.

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати покупки в додатках і на вебсайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком бокової кнопки, а також поглядом на iPhone X для підтвердження операції через Face ID. Тепер більше непотрібно вручну заповнювати великі документи з контактною інформацією або повторно вводити дані про доставку і виставленні рахунку. При оплаті покупок в додатках або в Safari, Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більше нових моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac не старше 2012 року випуску з встановленою на комп’ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або новішої моделі, або ж безпосередньо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Детальніше про Apple Pay читайте на сайті: http://www.apple.com/ru/apple-pay/

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець жовтня 2018 року нараховувала 93 відділення у 18 регіонах України. Деталі на сайті:  www.bank.com.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: