fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АО «Гесторс» отримало визнання та рекомендації від одного з провідних міжнародних юридичних довідників The Legal 500 Europe, Middle East & Africa – 2024 Edition у сферах Трудового права, Вирішення спорів, Міжнародної торгівлі та Корпоративного права і M&A

03/ 04/ 2024
  АО «Гесторс» отримало визнання та рекомендації від одного з провідних міжнародних юридичних довідників The Legal 500 Europe, Middle East & Africa – 2024 Edition у сферах Трудового права, Вирішення спорів, Міжнародної торгівлі та Корпоративного права і M&A. АО належить до другої групи юридичних компаній, представлених у сфері Трудового права та Міжнародної торгівлі, а також до третьої групи в сфері Корпоративного права і M&A та Вирішення спорів.

АО «Гесторс» отримало визнання та рекомендації від одного з провідних міжнародних юридичних довідників The Legal 500 Europe, Middle East & Africa – 2024 Edition у сферах Трудового права, Вирішення спорів, Міжнародної торгівлі та Корпоративного права і M&A.

АО належить до другої групи юридичних компаній, представлених у сфері Трудового права та Міжнародної торгівлі, а також до третьої групи в сфері Корпоративного права і M&A та Вирішення спорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: