fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АО «Гесторс» допомогло міжнародній компанії Purcari Wineries Plc розібратися із тонкощами виходу на український ринок

13/ 12/ 2021
  Кінець календарного року став початком виходу на ринок України однієї із провідних міжнародних компаній - Purcari Wineries Plc, що стало можливим, зокрема, завдяки юридичному супроводу Клієнта фахівцями АО «Гесторс». Наша команда надала Клієнту комплекс необхідних юридичних послуг, пов’язаних із реєстрацією юридичної особи в Україні, отриманням ліцензій, необхідних для ведення діяльності Клієнта в Україні (таких, як складання та подання необхідних документів, контроль реєстраційних дій на всіх етапах), юридичні консультації щодо загальних правових питань, а також відповідності діяльності Клієнта українському податковому, трудовому та корпоративному законодавству. Над проектом працювали Керуючий партнер АО «Гесторс» Андрій Цвєтков та юрист Оксана Захарченко. Purcari Wineries plc - це провідний виробник вина та коньяку в Центральній та Східній Європі (ЦСЄ), із близько 1400 гектарами виноградників і 6 виробничими ділянками в Румунії та Республіці Молдова. Purcari є найбільш нагороджуваною виноробнею в ЦСЄ на найпрестижніших винних конкурсах і постачає продукцію більш ніж на 40 ринків Європи, Азії та Північної Америки. Станом на лютий 2018 року Purcari Wineries котирується на Бухарестській фондовій біржі (BVB:WINE).

Кінець календарного року став початком виходу на ринок України однієї із провідних міжнародних компаній – Purcari Wineries Plc, що стало можливим, зокрема, завдяки юридичному супроводу Клієнта фахівцями АО «Гесторс».

Наша команда надала Клієнту комплекс необхідних юридичних послуг, пов’язаних із реєстрацією юридичної особи в Україні, отриманням ліцензій, необхідних для ведення діяльності Клієнта в Україні (таких, як складання та подання необхідних документів, контроль реєстраційних дій на всіх етапах), юридичні консультації щодо загальних правових питань, а також відповідності діяльності Клієнта українському податковому, трудовому та корпоративному законодавству.

Над проектом працювали Керуючий партнер АО «Гесторс» Андрій Цвєтков та юрист Оксана Захарченко.

Purcari Wineries plc – це провідний виробник вина та коньяку в Центральній та Східній Європі (ЦСЄ), із близько 1400 гектарами виноградників і 6 виробничими ділянками в Румунії та Республіці Молдова. Purcari є найбільш нагороджуваною виноробнею в ЦСЄ на найпрестижніших винних конкурсах і постачає продукцію більш ніж на 40 ринків Європи, Азії та Північної Америки. Станом на лютий 2018 року Purcari Wineries котирується на Бухарестській фондовій біржі (BVB:WINE).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: