fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анжеліка Лівіцька працює над вдосконаленням законодавства у сферах екології, будівництва та надрокористування

24/ 05/ 2022
  Анжеліка Лівіцька. Радниця та керівниця практик будівництва, захисту довкілля та сталого розвитку Астерс Радниця та керівниця практик будівництва, захисту довкілля та сталого розвитку Asters Анжеліка Лівіцька разом з іншими експертами долучилась до роботи профільних комітетів Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) та Конфедерації будівельників України (КБУ) щодо розробки законодавства дерегуляції на час дії воєнного стану та період відновлення і відбудови України. Як юридичний радник Комітету промислової екології та сталого розвитку ЄБА, Анжеліка підготувала ряд правових висновків щодо профільних законопроєктів та нормативно-правових актів, зокрема: законопроєкту №7331 щодо дерегуляції бізнесу позиції щодо подання декларації на отримання дозвільних документів на період воєнного часу законопроєкту №6544 про впровадження раціональної моделі споживання природних ресурсів і продукції проєкт позиції щодо збору та використання коштів з податку на викиди СО2 У рамках спільної роботи Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіон) і КБУ, експерти підготували та надали обґрунтування щодо змін правового регулювання у сферах будівництва, просторового планування, екології, критичного імпорту та інших питань, зокрема: постанови Уряду про внесення змін до Порядку затвердження проєктів будівництва і проведення їх експертизи алгоритму першочергових дій щодо ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд про внесення змін до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію обєктів будівництва Ці законотворчі ініціативи допоможуть запустити економіку, будівельну галузь, виробництво будівельних матеріалів після закінчення війни. Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. З перших днів війни фірма відмовилась від клієнтів з росії та виділила 500 тис. євро для надання підтримки ЗСУ, ТрО та цивільним.

Анжеліка Лівіцька

Радниця та керівниця практик будівництва, захисту довкілля та сталого розвитку Астерс

Радниця та керівниця практик будівництва, захисту довкілля та сталого розвитку Asters Анжеліка Лівіцька разом з іншими експертами долучилась до роботи профільних комітетів Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) та Конфедерації будівельників України (КБУ) щодо розробки законодавства дерегуляції на час дії воєнного стану та період відновлення і відбудови України.

Як юридичний радник Комітету промислової екології та сталого розвитку ЄБА, Анжеліка підготувала ряд правових висновків щодо профільних законопроєктів та нормативно-правових актів, зокрема:

  • законопроєкту №7331 щодо дерегуляції бізнесу
  • позиції щодо подання декларації на отримання дозвільних документів на період воєнного часу
  • законопроєкту №6544 про впровадження раціональної моделі споживання природних ресурсів і продукції
  • проєкт позиції щодо збору та використання коштів з податку на викиди СО2

У рамках спільної роботи Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіон) і КБУ, експерти підготували та надали обґрунтування щодо змін правового регулювання у сферах будівництва, просторового планування, екології, критичного імпорту та інших питань, зокрема:

  • постанови Уряду про внесення змін до Порядку затвердження проєктів будівництва і проведення їх експертизи
  • алгоритму першочергових дій щодо ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд
  • про внесення змін до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва

Ці законотворчі ініціативи допоможуть запустити економіку, будівельну галузь, виробництво будівельних матеріалів після закінчення війни.

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. З перших днів війни фірма відмовилась від клієнтів з росії та виділила 500 тис. євро для надання підтримки ЗСУ, ТрО та цивільним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: