fbpx

Анжеліка Лівіцька – новий радник Астерс

22/ 08/ 2018
  Юридична фірма Астерс рада повідомити про приєднання до фірми Анжеліки Лівіцької на посаді радника у практиці енергетики та природних ресурсів. Анжеліка володіє більш ніж 22-річним досвідом у практиках енергетики та природних ресурсів і нерухомості та будівництва. Вона спеціалізується на українському та європейському земельному праві, екологічному праві, розвідці та видобуванні корисних копалин, питаннях нерухомості та будівництва (зокрема, щодо підготовки угод з будівництва, орендних угод, суперфіціїв, сервітутів), проведенні юридичних аудитів.   До приєднання до команди Астерс Анжеліка Лівіцька очолювала юридичний відділ Державного комітету із земельних ресурсів України, а також працювала на посадах юриста у проекті Світового банку та старшого юриста київського офісу міжнародної юридичної фірми Salans/Dentons. Анжеліка Лівіцька отримала ступінь МВА у Green Power Academy (Лондон), диплом магістра з планування нерухомості та земельного права у Королівському інституті технологій у Стокгольмі та диплом магістра права у Київському національному університеті ім. Шевченка. Анжеліка є регулярним доповідачем на семінарах та конференціях та автором понад 100 публікацій на теми енергетичного права, сільського господарства та нерухомості в Україні. Анжеліка Лівіцька є визнаним фахівцем у своїх галузях, і її приєднання до команди Астерс стало актуальним зміцненням нашої практики енергетики, що стрімко зростає вслід за розвитком ринку, – коментує Армен Хачатурян, старший партнер Астерс. Ми раді, що Анжеліка приєдналася до Астерс, і впевнені, що її професійний внесок посилить можливості фірми надавати нашим клієнтам послуги найвищого рівня. *** Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана Юридичною фірмою року в Україні (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Юридична фірма “Астерс” рада повідомити про приєднання до фірми Анжеліки Лівіцької на посаді радника у практиці енергетики та природних ресурсів.

Анжеліка володіє більш ніж 22-річним досвідом у практиках енергетики та природних ресурсів і нерухомості та будівництва. Вона спеціалізується на українському та європейському земельному праві, екологічному праві, розвідці та видобуванні корисних копалин, питаннях нерухомості та будівництва (зокрема, щодо підготовки угод з будівництва, орендних угод, суперфіціїв, сервітутів), проведенні юридичних аудитів.  

До приєднання до команди Астерс Анжеліка Лівіцька очолювала юридичний відділ Державного комітету із земельних ресурсів України, а також працювала на посадах юриста у проекті Світового банку та старшого юриста київського офісу міжнародної юридичної фірми Salans/Dentons.

Анжеліка Лівіцька отримала ступінь МВА у Green Power Academy (Лондон), диплом магістра з планування нерухомості та земельного права у Королівському інституті технологій у Стокгольмі та диплом магістра права у Київському національному університеті ім. Шевченка. Анжеліка є регулярним доповідачем на семінарах та конференціях та автором понад 100 публікацій на теми енергетичного права, сільського господарства та нерухомості в Україні.

“Анжеліка Лівіцька є визнаним фахівцем у своїх галузях, і її приєднання до команди Астерс стало актуальним зміцненням нашої практики енергетики, що стрімко зростає вслід за розвитком ринку,” – коментує Армен Хачатурян, старший партнер Астерс. “Ми раді, що Анжеліка приєдналася до Астерс, і впевнені, що її професійний внесок посилить можливості фірми надавати нашим клієнтам послуги найвищого рівня”.

***

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: