fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Антикризовa економіка з Асоціацією в Одесі: Де бізнесу шукати гроші?

21/ 10/ 2020
  Будь-який бізнес потребує фінансування. Особливо у скрутні часи турбулентності, адже економічна криза неминуче призводить до фінансових труднощів. І в той час, коли одні компанії не витримують тиску та банкрутують, інші - виходять на звільнені від конкурентів ринки та створюють нові товари і послуги, які потрібні людям. Тому в рамках формату Антикризовa економіка з Асоціацією в Одесі ми вирішили запросити експертів саме з цих питань для дослідження можливостей для розвитку вашого бізнесу у такий непростий період економічної активності, як зараз.   Разом зі спікерами Юлією Адамович, незалежним експертом з грантів, засновником Adamovich Marketing & Fundraising Agency, Станіславом Ляшенко, Головою Фінансово-податкового комітету Асоціації в Одесі, Керуючим Центральним Відділенням МТБ банку у м. Одеса, та Юлією Ітигіною, Координатором проєктів Групи з фінансування та розвитку МСБ ЄБРР, ми обговорили реальні способи отримання підтримки та досягнення своїх бізнес-цілей: це банківське кредитування, безповоротна фінансова допомога, отримання консультацій від фінансових установ та різні платформи з підтримки бізнесу. Учасники мали змогу з’ясувати для себе, які джерела фінансування є найбільш доступними та прозорими, які переваги класичного банківського кредитування у порівнянні з іншими інструментами залучення фінансів, які процедури консультування малого та середнього бізнесу від ЄБРР, на які фінансові показники першочергово звертають увагу інвестори/донори, які напрямки бізнесу є найбільш перспективними з точки зору отримання гранту сьогодні та які кроки необхідно здійснити задля залучення фандрейзингу. Тому не варто впадати у відчай навіть в часи тотальної невизначеності, адже в Україні вже давно існують організації та установи, які інвестують або кредитують проєкти, і, таким чином, сприяють у розвитку приватної підприємницької діяльності.

Будь-який бізнес потребує фінансування. Особливо у скрутні часи турбулентності, адже економічна криза неминуче призводить до фінансових труднощів. І в той час, коли одні компанії не витримують тиску та банкрутують, інші – виходять на звільнені від конкурентів ринки та створюють нові товари і послуги, які потрібні людям. Тому в рамках формату Антикризовa економіка з Асоціацією в Одесі ми вирішили запросити експертів саме з цих питань для дослідження можливостей для розвитку вашого бізнесу у такий непростий період економічної активності, як зараз.  

Разом зі спікерами Юлією Адамович, незалежним експертом з грантів, засновником Adamovich Marketing Fundraising AgencyСтаніславом Ляшенко, Головою Фінансово-податкового комітету Асоціації в Одесі, Керуючим Центральним Відділенням МТБ банку у м. Одеса, та Юлією Ітигіною, Координатором проєктів Групи з фінансування та розвитку МСБ ЄБРР, ми обговорили реальні способи отримання підтримки та досягнення своїх бізнес-цілей: це банківське кредитування, безповоротна фінансова допомога, отримання консультацій від фінансових установ та різні платформи з підтримки бізнесу. Учасники мали змогу з’ясувати для себе, які джерела фінансування є найбільш доступними та прозорими, які переваги класичного банківського кредитування у порівнянні з іншими інструментами залучення фінансів, які процедури консультування малого та середнього бізнесу від ЄБРР, на які фінансові показники першочергово звертають увагу інвестори/донори, які напрямки бізнесу є найбільш перспективними з точки зору отримання гранту сьогодні та які кроки необхідно здійснити задля залучення фандрейзингу.

Тому не варто впадати у відчай навіть в часи тотальної невизначеності, адже в Україні вже давно існують організації та установи, які інвестують або кредитують проєкти, і, таким чином, сприяють у розвитку приватної підприємницької діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: