fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анна Дерев’янко, Виконавчий Директор Європейської Бізнес Асоціації зустрілася з Членами Координаційної Ради Асоціації в Одесі та Головами комітетів

16/ 09/ 2021
  Анна Дерев’янко, Виконавчий Директор Європейської Бізнес Асоціації зустрілася з Членами Координаційної Ради Асоціації в Одесі та Головами комітетів. Присутні поділилися досвідом роботи своїх компаній в регіоні, чинниками, які допомагають робити бізнес на Півдні країни або навпаки ускладнюють його ведення. Також акцентували увагу на важливості лобінгової діяльності Асоціації та посиленні існуючої співпраці зі структурними підрозділами органів державної влади та місцевого самоврядування в сфері захисту інтересів компаній у регіоні. Завжди радіємо таким зустрічам, адже координація спільних зусиль є досить важливою для розвитку регіону!

Анна Дерев’янко, Виконавчий Директор Європейської Бізнес Асоціації зустрілася з Членами Координаційної Ради Асоціації в Одесі та Головами комітетів.

Присутні поділилися досвідом роботи своїх компаній в регіоні, чинниками, які допомагають робити бізнес на Півдні країни або навпаки ускладнюють його ведення. Також акцентували увагу на важливості лобінгової діяльності Асоціації та посиленні існуючої співпраці зі структурними підрозділами органів державної влади та місцевого самоврядування в сфері захисту інтересів компаній у регіоні.

Завжди радіємо таким зустрічам, адже координація спільних зусиль є досить важливою для розвитку регіону!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: