fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анна Чуботіна призначена Генеральною директоркою Arricano

17/ 12/ 2019
  Анна Чуботіна. CEO Arricano 12 грудня на зборах Ради директорів Arricano Real Estate plc Анна Чуботіна була призначена Генеральною директоркою на постійній основі. Нагадуємо, що 20 вересня 2019 року Анна прийняла повноваження керівництва компанією у якості виконуючої обов’язки. «Для мене це велика честь та особистий виклик очолити компанію, яка у багатьох аспектах є лідером на ринку торгової нерухомості України. Ми і надалі будемо фокусуватися на підвищенні ефективності та дохідності наших діючих торгово-розважальних центрів та розвитку нових проектів, які знаходяться на стадії девелопменту. Наші пріоритети – це посилення конкурентних переваг кожного ТРЦ як у Києві, так і в регіонах, пошук нових форматів взаємовигідної співпраці із орендарями, результативних інструментів маркетингового просування, розвитку команди та інновацій у площині менеджменту», - зазначає Анна про визначені цілі та корпоративні пріоритети. Для ринку України професійно-кар’єрний шлях Анни Чуботіної – це гарний приклад того, як зростати разом із розвитком очолюваної нею компанії, брати на себе відповідальність та досягати поставленої мети. Урмас Сомелар, Голова Ради директорів Arricano, відмічає: «Ми раді повідомити, що Анна Чуботіна призначена Генеральною директоркою на постійній основі. Адже у неї значущий досвід у галузі управління комерційною нерухомістю, в тому числі, з березня 2016 року, у компанії Arricano. На позиції виконувачки обов’язків Анна проявила себе як блискуча топ-менеджерка. Рада директорів вірить, що керівництво компанією знаходиться в надійних руках, щоб зростати та досягати поставлених цілей».

Анна Чуботіна

CEO Arricano

12 грудня на зборах Ради директорів Arricano Real Estate plc Анна Чуботіна була призначена Генеральною директоркою на постійній основі. Нагадуємо, що 20 вересня 2019 року Анна прийняла повноваження керівництва компанією у якості виконуючої обов’язки.

«Для мене це велика честь та особистий виклик очолити компанію, яка у багатьох аспектах є лідером на ринку торгової нерухомості України. Ми і надалі будемо фокусуватися на підвищенні ефективності та дохідності наших діючих торгово-розважальних центрів та розвитку нових проектів, які знаходяться на стадії девелопменту. Наші пріоритети – це посилення конкурентних переваг кожного ТРЦ як у Києві, так і в регіонах, пошук нових форматів взаємовигідної співпраці із орендарями, результативних інструментів маркетингового просування, розвитку команди та інновацій у площині менеджменту», – зазначає Анна про визначені цілі та корпоративні пріоритети.

Для ринку України професійно-кар’єрний шлях Анни Чуботіної – це гарний приклад того, як зростати разом із розвитком очолюваної нею компанії, брати на себе відповідальність та досягати поставленої мети.

Урмас Сомелар, Голова Ради директорів Arricano, відмічає: «Ми раді повідомити, що Анна Чуботіна призначена Генеральною директоркою на постійній основі. Адже у неї значущий досвід у галузі управління комерційною нерухомістю, в тому числі, з березня 2016 року, у компанії Arricano. На позиції виконувачки обов’язків Анна проявила себе як блискуча топ-менеджерка. Рада директорів вірить, що керівництво компанією знаходиться в надійних руках, щоб зростати та досягати поставлених цілей».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: