fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Anheuser-Busch отримала нагороду Innovation SABER Awards за ефективне реагування на COVID-19

27/ 05/ 2021
  За різнобічну діяльність в боротьбі з COVID-19 та впровадження ініціатив з мінімізації його наслідків, компанія Anheuser-Busch отримала престижну нагороду Innovation SABER Awards. The Innovation SABER Awards – це головна міжнародна відзнака за інновації у сфері комунікацій, PR та роботи зі ЗМІ, яка традиційно проводиться в межах премії SABRE Awards (Superior Achievement in Branding and Reputation). Цього року з-поміж 700 робіт, поданих у 60 номінаціях, судді обрали найпотужніші проєкти, які продемонстрували найвищі досягнення у сфері брендингу, довели ефективність своїх інновацій та використали широкий спектр інформаційних каналів для побудови тривалих та успішних комунікацій. Anheuser-Busch стала переможцем на віртуальному нагородженні The Innovation SABER Awards 2021 за свою програму протидії глобальній пандемії. Компанія активно сприяла поширенню дезинфікуючих засобів для рук, підтримала кампанію зі здачі крові та залучила ресурси для підтримки індустрії гостинності. Багатогранний проєкт Anheuser-Busch судді назвали чудовим прикладом того, як корпорації можуть використовувати свій вплив, щоб змінити ситуацію під час безпрецедентної кризи. В Україні компанія AB InBev Efes також не залишилася осторонь та впровадила ряд ініціатив, спрямованих на боротьбу з коронавірусом. Компанія закупила засоби індивідуального захисту для медиків, а саме: 1750 захисних комбінезонів, 1000 медичних халатів і 22 600 захисних масок та бахіл. До того ж у межах проєкту #ПідтримуюЛікарів компанія разом з національною мережею ресторанів MAFIA забезпечили гарячими комплексними обідами медиків Києва, Харкова, Чернігова і Дніпра. Також AB InBev Efes Україна разом з «Карітас Україна» закуплили та передали 16 сучасних кисневих концентраторів в лікарні Миколаївської, Харківської та Чернігівської областей. Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.   Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

За різнобічну діяльність в боротьбі з COVID-19 та впровадження ініціатив з мінімізації його наслідків, компанія Anheuser-Busch отримала престижну нагороду Innovation SABER Awards.

The Innovation SABER Awards – це головна міжнародна відзнака за інновації у сфері комунікацій, PR та роботи зі ЗМІ, яка традиційно проводиться в межах премії SABRE Awards (Superior Achievement in Branding and Reputation).

Цього року з-поміж 700 робіт, поданих у 60 номінаціях, судді обрали найпотужніші проєкти, які продемонстрували найвищі досягнення у сфері брендингу, довели ефективність своїх інновацій та використали широкий спектр інформаційних каналів для побудови тривалих та успішних комунікацій.

Anheuser-Busch стала переможцем на віртуальному нагородженні The Innovation SABER Awards 2021 за свою програму протидії глобальній пандемії. Компанія активно сприяла поширенню дезинфікуючих засобів для рук, підтримала кампанію зі здачі крові та залучила ресурси для підтримки індустрії гостинності. Багатогранний проєкт Anheuser-Busch судді назвали чудовим прикладом того, як корпорації можуть використовувати свій вплив, щоб змінити ситуацію під час безпрецедентної кризи.

В Україні компанія AB InBev Efes також не залишилася осторонь та впровадила ряд ініціатив, спрямованих на боротьбу з коронавірусом. Компанія закупила засоби індивідуального захисту для медиків, а саме: 1750 захисних комбінезонів, 1000 медичних халатів і 22 600 захисних масок та бахіл.

До того ж у межах проєкту #ПідтримуюЛікарів компанія разом з національною мережею ресторанів MAFIA забезпечили гарячими комплексними обідами медиків Києва, Харкова, Чернігова і Дніпра.

Також AB InBev Efes Україна разом з «Карітас Україна» закуплили та передали 16 сучасних кисневих концентраторів в лікарні Миколаївської, Харківської та Чернігівської областей.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.  

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: