fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анастасію Усову, керівника практики антимонопольного права Redcliffe Partners, призначено партнером

21/ 01/ 2020
  Redcliffe Partners із задоволенням повідомляє про підвищення Анастасії Усової, керівника практики антимонопольного права, до партнера. Це заслужене підвищення, яке відображає ключові цінності Redcliffe. Ми високо цінуємо бездоганну експертизу, постійний професійний розвиток та особистий внесок в успіхи нашої фірми, – коментує керуючий партнер Олексій Сошенко. Анастасія має унікальну експертизу серед українських антимонопольних юристів. Окрім освіти з бізнес-права ЄС Страсбурзького університету та досвіду роботи у провідній юридичній фірмі в Брюсселі, вона також має диплом з економічного аналізу в сфері конкурентного права Королівського коледжу Лондона. Поєднання юридичного досвіду та економічних знань дозволяє Анастасії пропонувати клієнтам унікальні рішення у складних антимонопольних справах. Анастасія приєдналася до фірми у 2017 році, і за три роки вона змогла вивести антимонопольну практику Redcliffe в ТОП-3 антимонопольних практик в Україні згідно рейтингу «Юридичної газети» «Лідери ринку-2019». За цей час команда антимонопольного права Redcliffe працювала над багатьма найгучнішими трансакціями в регіоні, включаючи придбання компанією SALIC активів «Мрія Агро Холдинг», що стало одним з найочікуваніших проектів в агробізнесі України. У 2019 році Redcliffe Partners також увійшла до Топ-3 юридичних фірм за кількістю та вартістю публічних угод в сфері антимонопольного права за результатами рейтингу «50 провідних юридичних фірм України» від «Юридическая практика». Коментуючи своє призначення, Анастасія каже: Я в захваті від нової ролі і надзвичайно вдячна своїй команді та клієнтам за довіру та підтримку протягом усіх цих років. Redcliffe Partners створює унікальний клімат для динамічного професійного та особистісного росту, а також можливості працювати над найскладнішими та знаковими проектами. Я буду і надалі розвивати антимонопольну практику Redcliffe та надавати першокласні послуги для наших клієнтів – як кажуть англійці the sky is the limit. Анастасія Усова визнана Next Generation Partner в галузі конкурентного права згідно з рейтингом Legal 500-2019 р., і рекомендована в галузі антимонопольного права за версією Best Lawyers - 2020. Її також включено до видатних фахівців з антимонопольного права відповідно до Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2019 та лідерів практики у галузі конкурентного права відповідно до видання «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2019».

Redcliffe Partners із задоволенням повідомляє про підвищення Анастасії Усової, керівника практики антимонопольного права, до партнера.

“Це заслужене підвищення, яке відображає ключові цінності Redcliffe. Ми високо цінуємо бездоганну експертизу, постійний професійний розвиток та особистий внесок в успіхи нашої фірми”, – коментує керуючий партнер Олексій Сошенко. “Анастасія має унікальну експертизу серед українських антимонопольних юристів. Окрім освіти з бізнес-права ЄС Страсбурзького університету та досвіду роботи у провідній юридичній фірмі в Брюсселі, вона також має диплом з економічного аналізу в сфері конкурентного права Королівського коледжу Лондона. Поєднання юридичного досвіду та економічних знань дозволяє Анастасії пропонувати клієнтам унікальні рішення у складних антимонопольних справах”.

Анастасія приєдналася до фірми у 2017 році, і за три роки вона змогла вивести антимонопольну практику Redcliffe в ТОП-3 антимонопольних практик в Україні згідно рейтингу «Юридичної газети» «Лідери ринку-2019». За цей час команда антимонопольного права Redcliffe працювала над багатьма найгучнішими трансакціями в регіоні, включаючи придбання компанією SALIC активів «Мрія Агро Холдинг», що стало одним з найочікуваніших проектів в агробізнесі України. У 2019 році Redcliffe Partners також увійшла до Топ-3 юридичних фірм за кількістю та вартістю публічних угод в сфері антимонопольного права за результатами рейтингу «50 провідних юридичних фірм України» від «Юридическая практика».

Коментуючи своє призначення, Анастасія каже: ” Я в захваті від нової ролі і надзвичайно вдячна своїй команді та клієнтам за довіру та підтримку протягом усіх цих років. Redcliffe Partners створює унікальний клімат для динамічного професійного та особистісного росту, а також можливості працювати над найскладнішими та знаковими проектами. Я буду і надалі розвивати антимонопольну практику Redcliffe та надавати першокласні послуги для наших клієнтів – як кажуть англійці “the sky is the limit””.

Анастасія Усова визнана Next Generation Partner в галузі конкурентного права згідно з рейтингом Legal 500-2019 р., і рекомендована в галузі антимонопольного права за версією Best Lawyers – 2020. Її також включено до видатних фахівців з антимонопольного права відповідно до Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2019 та лідерів практики у галузі конкурентного права відповідно до видання «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2019».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: