fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анастасія Копич очолить активності Комітету з маркетингу та комунікацій ЕВА у 2022 році

22/ 12/ 2021
  21 грудня 2021 року були оголошені результати виборів на посаду Голови комітету з маркетингу та комунікацій Європейської Бізнес Асоціації. Другий рік поспіль перемогу у конкурсному відборі отримала Анастасія Копич, менеджерка з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine. Анастасія відповідатиме за роботу та зустрічі професійного ком’юніті Асоціації у 2022 році, формуватиме адженду та формат заходів для зміцнення професійних звязків та обміну досвідом та ідеями між учасниками спільноти. Анастасія Копич. . Основним пріоритетом для учасників нашого Комітету стануть саме офлайн зустрічі для живого спілкування та обміну досвідом. На жаль, у минулому році ми все ще не мали цієї можливості, та, я сподіваюсь, ми зможемо надолужити цей напрям у 2022. Звичайно, при плануванні заходів ми будемо враховувати усі сучасні тенденції сфери та просувати тренд на діджиталізацію бізнесу. Нагадаємо, Комітет з маркетингу та комунікацій був створений у 2005 році як ефективна галузева платформа для професіоналів зі сфери PR та маркетингу, які входять до членських компаній Асоціації. В рамках Комітету відбуваються щомісячні зустрічі, що сприяють професійному розвитку, нетворкінгу та здобуттю нових компетенцій у галузі маркетингу та PR. Європейська Бізнес Асоціація - неурядова організація, яка обєднує близько 1000 міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україні. Асоціація була створена в 1999 році за ініціативи Європейської Комісії. Сьогодні Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Детальна інформація на сайті: www.eba.com.ua

21 грудня 2021 року були оголошені результати виборів на посаду Голови комітету з маркетингу та комунікацій Європейської Бізнес Асоціації. Другий рік поспіль перемогу у конкурсному відборі отримала Анастасія Копич, менеджерка з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine.

Анастасія відповідатиме за роботу та зустрічі професійного ком’юніті Асоціації у 2022 році, формуватиме адженду та формат заходів для зміцнення професійних зв’язків та обміну досвідом та ідеями між учасниками спільноти.

Анастасія Копич
Основним пріоритетом для учасників нашого Комітету стануть саме офлайн зустрічі для живого спілкування та обміну досвідом. На жаль, у минулому році ми все ще не мали цієї можливості, та, я сподіваюсь, ми зможемо надолужити цей напрям у 2022. Звичайно, при плануванні заходів ми будемо враховувати усі сучасні тенденції сфери та просувати тренд на діджиталізацію бізнесу.

Нагадаємо, Комітет з маркетингу та комунікацій був створений у 2005 році як ефективна галузева платформа для професіоналів зі сфери PR та маркетингу, які входять до членських компаній Асоціації. В рамках Комітету відбуваються щомісячні зустрічі, що сприяють професійному розвитку, нетворкінгу та здобуттю нових компетенцій у галузі маркетингу та PR.

Європейська Бізнес Асоціація – неурядова організація, яка об’єднує близько 1000 міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україні. Асоціація була створена в 1999 році за ініціативи Європейської Комісії. Сьогодні Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Детальна інформація на сайті: www.eba.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: