fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Аналіз роботи залізничних станцій буде щорічним – Європейська Бізнес Асоціація

22/ 06/ 2018
  Аналіз роботи залізничних станцій, через які здійснюється відправлення зерна, буде проводитися щорічно, і в разі зміни показників ефективності станцій, вони будуть реорганізовані. Про це iAgro повідомила Європейська бізнес асоціація, яка в кінці минулого тижня спільно з Українською зерновою асоціацією та «Укрзалізницею» погодила список станцій, які будуть закриті для навантаження зерна. «У березні-квітні наступного року питання перегляду роботи зернових станцій будуть знову актуальними», — йдеться в повідомленні Європейської бізнес асоціації. ЄБА вважає, що погоджений варіант рішення, яке передбачає повне або часткове закриття 99 станцій, є компромісним. «До того ж ми задоволені діалогом з «Укрзалізницею» — всі пропозиції по станціях, які необхідно було залишити, були враховані», — повідомила асоціація. ЄБА повідомила, що для напрацювання оптимального рішення по роботі зернових станцій на базі Комітету з логістики ЄБА була створена робоча група, на якій в три етапи обговорювалося анонсоване «Укрзалізницею» рішення щодо закриття станцій. На початковому етапі ЄБА відзначила негативні наслідки прийняття такого рішення: скорочення робочих місць на станціях, зупинка роботи зернових елеваторів, зниження ефективності перевезень зернових, але найбільше занепокоєння у представників бізнесу викликало те, що скорочення станцій може призвести до руйнування усталеної конкуренції між аграріями, і, як наслідок, також постраждають дрібніші відправники зернових вантажів. Далі ЄБА консолідувала інформацію представників бізнесу по станціях, які однозначно не повинні були бути закриті. «На фінальному засіданні 14 червня ми також представили показники ефективності станцій, які, на думку бізнесу, є релевантними при ранжируванні станцій», — повідомила ЄБА. Як повідомляв iAgro, минулого тижня «Укрзалізниця» разом з Європейською бізнес асоціацією та основними учасниками зернового ринку узгодили списки станцій, які будуть закриті або робота, яких буде обмежена.

Аналіз роботи залізничних станцій, через які здійснюється відправлення зерна, буде проводитися щорічно, і в разі зміни показників ефективності станцій, вони будуть реорганізовані.

Про це iAgro повідомила Європейська бізнес асоціація, яка в кінці минулого тижня спільно з Українською зерновою асоціацією та «Укрзалізницею» погодила список станцій, які будуть закриті для навантаження зерна.

«У березні-квітні наступного року питання перегляду роботи зернових станцій будуть знову актуальними», — йдеться в повідомленні Європейської бізнес асоціації. ЄБА вважає, що погоджений варіант рішення, яке передбачає повне або часткове закриття 99 станцій, є компромісним. «До того ж ми задоволені діалогом з «Укрзалізницею» — всі пропозиції по станціях, які необхідно було залишити, були враховані», — повідомила асоціація.

ЄБА повідомила, що для напрацювання оптимального рішення по роботі зернових станцій на базі Комітету з логістики ЄБА була створена робоча група, на якій в три етапи обговорювалося анонсоване «Укрзалізницею» рішення щодо закриття станцій. На початковому етапі ЄБА відзначила негативні наслідки прийняття такого рішення: скорочення робочих місць на станціях, зупинка роботи зернових елеваторів, зниження ефективності перевезень зернових, але найбільше занепокоєння у представників бізнесу викликало те, що скорочення станцій може призвести до руйнування усталеної конкуренції між аграріями, і, як наслідок, також постраждають дрібніші відправники зернових вантажів.

Далі ЄБА консолідувала інформацію представників бізнесу по станціях, які однозначно не повинні були бути закриті. «На фінальному засіданні 14 червня ми також представили показники ефективності станцій, які, на думку бізнесу, є релевантними при ранжируванні станцій», — повідомила ЄБА.

Як повідомляв iAgro, минулого тижня «Укрзалізниця» разом з Європейською бізнес асоціацією та основними учасниками зернового ринку узгодили списки станцій, які будуть закриті або робота, яких буде обмежена.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: