fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Allseeds: Сертифікація по ISO 14001:2015 та 45001:2018 – Done!

30/ 05/ 2019
  Як соціально-відповідальна компанія, Allseeds зацікавлена у захисті професійного здоровя працівників та підвищенні екологічної безпеки довкілля. Тому у компанії Allseeds неухильно реалізовується затверджений план ESAP із охорони навколишнього природного середовища і соціальних заходів. У рамках виконання зазначеного плану  дочірня компанія  “Олсідз Блек Сі” успішно пройшла сертифікацію за міжнародними стандартами ISO: 14001:2015 “Система екологічного менеджменту” та 45001:2018 “Система менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці” (окремо по  Терміналу рослинних олій та  по Олійно-екстракційний заводу).

Як соціально-відповідальна компанія, Allseeds зацікавлена у захисті професійного здоров’я працівників та підвищенні екологічної безпеки довкілля. Тому у компанії Allseeds неухильно реалізовується затверджений план ESAP із охорони навколишнього природного середовища і соціальних заходів.

У рамках виконання зазначеного плану  дочірня компанія  “Олсідз Блек Сі” успішно пройшла сертифікацію за міжнародними стандартами ISO: 14001:2015 “Система екологічного менеджменту” та 45001:2018 “Система менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці” (окремо по  Терміналу рослинних олій та  по Олійно-екстракційний заводу).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: