fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Актуальні податкові питання станом на перший квартал 2024 року

16/ 02/ 2024
  15 лютого 2024 року на спільному засіданні Фінансово-податкового комітету Асоціації в Одесі та Фінансово-податкового комітету ЄБА в Харкові говорили про актуальні зміни податкового законодавства станом на перший квартал 2024 року. Спікерами заходу були: Віталій Смєрдов, Голова Фінансово-податкового комітету Асоціації в Одесі, партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики, а також Вікторія Власенко, адвокат, Радник податкової практики Crowe Mikhailenko Однією з ключових тем стала дискусія про відбір компаній до плану-графіку податкових перевірок. Спікери розкрили критерії, за якими державні органи обирають підприємства для перевірок та висвітлили практичні поради щодо уникнення непередбачуваних ситуацій. Особливу увагу приділили питанням незаконного включення до плану-графіку та незаконних позапланових перевірок. Обговорювали можливі стратегії в разі таких ситуацій та поділилися практичними прикладами. Експерти також детально розглянули питання підготовки компаній до податкових перевірок та зниження податкових ризиків. Були надані рекомендації щодо збереження документації та ефективного ведення обліку для уникнення негативних наслідків. На зустрічі також зупинилися на важливих аспектах операцій, які часто привертають увагу податкових органів, враховуючи останню практику. Один з головних акцентів став питанням судового оскарження податкових перевірок. З аудиторією поділилися пам’яткою, яка може допомогти зменшити ризики та збільшити шанси на позитивний вирішення. Отже, податкова сфера залишається непередбачуваною та динамічною, але з ретельною підготовкою та використанням стратегічних підходів компанії можуть ефективно управляти своїми податковими зобовязаннями і забезпечити сталість у своїй фінансовій діяльності.

15 лютого 2024 року на спільному засіданні Фінансово-податкового комітету Асоціації в Одесі та Фінансово-податкового комітету ЄБА в Харкові говорили про актуальні зміни податкового законодавства станом на перший квартал 2024 року. Спікерами заходу були: Віталій Смєрдов, Голова Фінансово-податкового комітету Асоціації в Одесі, партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики, а також Вікторія Власенко, адвокат, Радник податкової практики Crowe Mikhailenko

Однією з ключових тем стала дискусія про відбір компаній до плану-графіку податкових перевірок. Спікери розкрили критерії, за якими державні органи обирають підприємства для перевірок та висвітлили практичні поради щодо уникнення непередбачуваних ситуацій. Особливу увагу приділили питанням незаконного включення до плану-графіку та незаконних позапланових перевірок. Обговорювали можливі стратегії в разі таких ситуацій та поділилися практичними прикладами.

Експерти також детально розглянули питання підготовки компаній до податкових перевірок та зниження податкових ризиків. Були надані рекомендації щодо збереження документації та ефективного ведення обліку для уникнення негативних наслідків.

На зустрічі також зупинилися на важливих аспектах операцій, які часто привертають увагу податкових органів, враховуючи останню практику. Один з головних акцентів став питанням судового оскарження податкових перевірок. З аудиторією поділилися пам’яткою, яка може допомогти зменшити ризики та збільшити шанси на позитивний вирішення.

Отже, податкова сфера залишається непередбачуваною та динамічною, але з ретельною підготовкою та використанням стратегічних підходів компанії можуть ефективно управляти своїми податковими зобов’язаннями і забезпечити сталість у своїй фінансовій діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: