fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Акціонери «АрселорМіттал Кривий Ріг» проголосували за виплату дивідендів

05/ 05/ 2021
  Кривий Ріг, 30 квітня 2021 р. 29 квітня, відбулися щорічні загальні збори акціонерів «АрселорМіттал Кривий Ріг». На зборах затверджено річний звіт акціонерного товариства, після розгляду звітів виконавчого органу товариства, Наглядової ради, Ревізійної комісії акціонери ухвалили рішення про розподіл прибутку та про виплату дивідендів. На виплату дивідендів направлено чистий прибуток, одержаний за результатами роботи «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2020 році, та частину нерозподіленого прибутку, отриманого у минулих роках. Розмір дивідендів затверджено у сумі 9610237170,00 грн, що на одну просту іменну акцію складає 2,49 грн. Виплата дивідендів здійснюватиметься через депозитарну систему України. Відповідно до закону «Про акціонерні товариства» дивіденди мають бути виплачені протягом півроку з моменту ухвалення рішення зборами акціонерів. Коментуючи рішення акціонерів, Артем Філіп’єв, заступник Генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» з правових питань, питань взаємодії з державними органами та комунікацій, зазначив: - З моменту приватизації підприємства компанія АрселорМіттал у великих обсягах спрямовувала кошти на модернізацію виробництва та впровадження інвестиційних проектів. Виплата дивідендів не вплине на виконання нашої обіцянки під назвою «Сталевий Мільярд» - інвестиції в екомодернізацію, «зелену металургію» та подальший розвиток підприємства. Ми будемо продовжувати цей шлях. «АрселорМіттал Кривий Ріг» прагне впевнено працювати, враховуючи інтереси держави, акціонерів та усіх наших працівників. Так, керівництво компанії ухвалило рішення з 1 травня підвищити заробітну плату персоналу, а раніше була виплачена «13-та зарплата» як бонус. Підкреслю, що сума всього прибутку підприємства за 2020 рік дорівнює сумі коштів, спрямованих на підвищення окладів і преміювання наших людей. При цьому ми вимушені констатувати, що певну стурбованість викликають намагання штучно загострити соціальну обстановку у колективі. Очевидно, що погрози виробничими страйками та емоційний шантаж замість аргументованого діалогу з боку окремих сил не сприяють стабільності та ефективності інвестицій. Довідка: Загальні збори акціонерів є вищим органом управління «АрселорМіттал Кривий Ріг». Загальні збори акціонерів мають право ухвалювати рішення з усіх питань діяльності підприємства, в тому числі з тих питань, які віднесені до компетенції Наглядової ради та Генерального директора (за винятком випадків, встановлених законодавством). Загальні збори скликаються щорічно та проводяться не пізніше 30 квітня наступного за звітним року. Загальна кількість акцій «АрселорМіттал Кривий Ріг» складає 3 859 533 000 шт. В компанії близько 10 тисяч акціонерів – в основному фізичних осіб (близько 20 – юрособ). Домінуючий пакет акцій (95,13%) належить компанії ArcelorMittal Duisburg Beteiligungsgesellschaft mbH (Німеччина), решта – у міноритаріїв.

Кривий Ріг, 30 квітня 2021 р. 29 квітня, відбулися щорічні загальні збори акціонерів «АрселорМіттал Кривий Ріг». На зборах затверджено річний звіт акціонерного товариства, після розгляду звітів виконавчого органу товариства, Наглядової ради, Ревізійної комісії акціонери ухвалили рішення про розподіл прибутку та про виплату дивідендів.

На виплату дивідендів направлено чистий прибуток, одержаний за результатами роботи «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2020 році, та частину нерозподіленого прибутку, отриманого у минулих роках. Розмір дивідендів затверджено у сумі 9610237170,00 грн, що на одну просту іменну акцію складає 2,49 грн. Виплата дивідендів здійснюватиметься через депозитарну систему України. Відповідно до закону «Про акціонерні товариства» дивіденди мають бути виплачені протягом півроку з моменту ухвалення рішення зборами акціонерів.

Коментуючи рішення акціонерів, Артем Філіп’єв, заступник Генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» з правових питань, питань взаємодії з державними органами та комунікацій, зазначив:

– З моменту приватизації підприємства компанія АрселорМіттал у великих обсягах спрямовувала кошти на модернізацію виробництва та впровадження інвестиційних проектів. Виплата дивідендів не вплине на виконання нашої обіцянки під назвою «Сталевий Мільярд» – інвестиції в екомодернізацію, «зелену металургію» та подальший розвиток підприємства. Ми будемо продовжувати цей шлях. «АрселорМіттал Кривий Ріг» прагне впевнено працювати, враховуючи інтереси держави, акціонерів та усіх наших працівників. Так, керівництво компанії ухвалило рішення з 1 травня підвищити заробітну плату персоналу, а раніше була виплачена «13-та зарплата» як бонус. Підкреслю, що сума всього прибутку підприємства за 2020 рік дорівнює сумі коштів, спрямованих на підвищення окладів і преміювання наших людей. При цьому ми вимушені констатувати, що певну стурбованість викликають намагання штучно загострити соціальну обстановку у колективі. Очевидно, що погрози виробничими страйками та емоційний шантаж замість аргументованого діалогу з боку окремих сил не сприяють стабільності та ефективності інвестицій.

Довідка:

Загальні збори акціонерів є вищим органом управління «АрселорМіттал Кривий Ріг». Загальні збори акціонерів мають право ухвалювати рішення з усіх питань діяльності підприємства, в тому числі з тих питань, які віднесені до компетенції Наглядової ради та Генерального директора (за винятком випадків, встановлених законодавством). Загальні збори скликаються щорічно та проводяться не пізніше 30 квітня наступного за звітним року.

Загальна кількість акцій «АрселорМіттал Кривий Ріг» складає 3 859 533 000 шт. В компанії близько 10 тисяч акціонерів – в основному фізичних осіб (близько 20 – юрособ). Домінуючий пакет акцій (95,13%) належить компанії ArcelorMittal Duisburg Beteiligungsgesellschaft mbH (Німеччина), решта – у міноритаріїв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: