fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Акордбанк підтримує Охматдит донатом в 1 мільйон гривень

10/ 07/ 2024
  Акордбанк долучається до збору від UNITED 24 на 100 мільйонів гривень для швидкої допомоги “Охматдиту”, що 8 липня постраждала від російського ракетного обстрілу. Сьогодні росія вкотре вчинила злочини проти цивільного населення. Ракетна атака зруйнувала житлові будинки та офіси, пологовий будинок в Києві, а також чимало обєктів в Дніпрі та Кривому розі. В Києві руйнувань зазнало також відділення Акордбанку в Шевченківському районі. Тому Акордбанк, окрім стабільної допомоги ДШВ, ГУР та іншим підрозділам, у відповідь на таку агресію рішуче посилює свою підтримку та долучається до оперативного збору UNITED 24 з сумою в 1 мільйон гривень, оскільки найбільша дитяча лікарня потребує значних фінансових ресурсів для негайного відновлення хірургічних та онковідділень, відділень інтенсивної терапії, корпусу токсикології та реанімацій, а також єдиної в Україні онкогематологічної лабораторії. Допомогти лікарні фінансами можна також індивідуально за посиланнями: https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22token%22:%226a2552cbb3bf869e32ac1ea027e7a10an1h62i1f%22%7D?lang https://www.ohmatdytfund.org/donate

Акордбанк долучається до збору від UNITED 24 на 100 мільйонів гривень для швидкої допомоги “Охматдиту”, що 8 липня постраждала від російського ракетного обстрілу.

Сьогодні росія вкотре вчинила злочини проти цивільного населення. Ракетна атака зруйнувала житлові будинки та офіси, пологовий будинок в Києві, а також чимало об’єктів в Дніпрі та Кривому розі.

В Києві руйнувань зазнало також відділення Акордбанку в Шевченківському районі. Тому Акордбанк, окрім стабільної допомоги ДШВ, ГУР та іншим підрозділам, у відповідь на таку агресію рішуче посилює свою підтримку та долучається до оперативного збору UNITED 24 з сумою в 1 мільйон гривень, оскільки найбільша дитяча лікарня потребує значних фінансових ресурсів для негайного відновлення хірургічних та онковідділень, відділень інтенсивної терапії, корпусу токсикології та реанімацій, а також єдиної в Україні онкогематологічної лабораторії.

Допомогти лікарні фінансами можна також індивідуально за посиланнями:

https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22token%22:%226a2552cbb3bf869e32ac1ea027e7a10an1h62i1f%22%7D?lang

https://www.ohmatdytfund.org/donate

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: