fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Академія бізнесу EY запрошує вас приєднатися до курсу «Академія CFO»!

22/ 03/ 2024
  Не пропустіть нагоду стати експертом у фінансовому управлінні! Програма розроблена спеціально для фінансових менеджерів та включає основні бізнес-дисципліни: стратегія, фінансовий менеджмент, фінансове моделювання, управління ризиками, лідерство в управлінні змінами. Всі розділи курсу повязані між собою єдиною ціллю – надати фінансовому менеджеру набір інструментів для обґрунтування і впровадження бізнес-рішень. Найближчі дати: 11 - 12, 18 - 19 квітня 2024. Навчання проводить колектив тренерів-консультантів Академії бізнесу EY, кожен з яких є визнаним професіоналом у своїй галузі знань. Реєстрація та деталі за посиланням: https://www.ey.com/uk_ua/academy/cfo-academy

Не пропустіть нагоду стати експертом у фінансовому управлінні!

Програма розроблена спеціально для фінансових менеджерів та включає основні бізнес-дисципліни: стратегія, фінансовий менеджмент, фінансове моделювання, управління ризиками, лідерство в управлінні змінами.

Всі розділи курсу пов’язані між собою єдиною ціллю – надати фінансовому менеджеру набір інструментів для обґрунтування і впровадження бізнес-рішень.

Найближчі дати: 11 – 12, 18 – 19 квітня 2024.

Навчання проводить колектив тренерів-консультантів Академії бізнесу EY, кожен з яких є визнаним професіоналом у своїй галузі знань.

Реєстрація та деталі за посиланням: https://www.ey.com/uk_ua/academy/cfoacademy

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: