fbpx

Академія бізнесу EY відкриває доступ до бета-версії EY Learning Platform

03/ 09/ 2020
  EY Learning Platform — це добірка електронних курсів та інструментів оцінювання знань, які полегшують опанування навичками, темою чи інструментом для подальшого практичного використання у роботі. Кожен курс розроблений експертами Академії бізнесу EY. З EY Learning Platform Ви отримуєте: Персоналізацію у навчанні. За допомогою вбудованої технології штучного інтелекту (AI) ви отримуєте релевантну саме для Вас інформацію з навчального плану, курсів чи тренінгів. Чітку стратегію свого навчання та навчання своєї команди. Окремий кабінет з можливістю вибудовувати персональний план навчання, як для себе так і для команди та слідкувати за прогресом. Just in time learning або навчання тут і зараз. За допомогою платформи ви зможете отримувати знання з актуальних тем у зручний для Вас час. Реєструйтеся на платформі та створюйте свій план розвитку: https://businessacademy.ey.com/learn

EY Learning Platform — це добірка електронних курсів та інструментів оцінювання знань, які полегшують опанування навичками, темою чи інструментом для подальшого практичного використання у роботі.

Кожен курс розроблений експертами Академії бізнесу EY.

З EY Learning Platform Ви отримуєте:

  • Персоналізацію у навчанні. За допомогою вбудованої технології штучного інтелекту (AI) ви отримуєте релевантну саме для Вас інформацію з навчального плану, курсів чи тренінгів.
  • Чітку стратегію свого навчання та навчання своєї команди. Окремий кабінет з можливістю вибудовувати персональний план навчання, як для себе так і для команди та слідкувати за прогресом.
  • Just in time learning або навчання тут і зараз. За допомогою платформи ви зможете отримувати знання з актуальних тем у зручний для Вас час.

Реєструйтеся на платформі та створюйте свій план розвитку: https://businessacademy.ey.com/learn

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: