fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Агрохімічний комітет Асоціації набуває членства у CropLife Europe

15/ 01/ 2021
  Ми раді повідомити вам, що Агрохімічний комітет Асоціації, що об’єднує лідерів агрохімічної галузі в Україні, відтепер є частиною європейської та глобальної спільноти CropLife. 3 2004 року комітет був членом Європейської асоціації захисту рослин (ECPA), яка у 2021 році переросла у CropLife Europe. CropLife Europe представляє сталі інноваційні рішення щодо захисту рослин, які підтримують здоров’я культур та сприяють забезпеченню населення безпечними, доступними та здоровими харчовими продуктами. Віктор Погорілий. керівник Агрохімічного напрямку Асоціації. Ми раді бути частиною європейської спільноти CropLife, адже завдяки обміну досвідом та експертизою ми можемо посилювати наші зусилля у напрямку популяризації сучасних сільськогосподарських практик та розвитку інноваційного й технологічного аграрного господарства в Україні. Нагадаємо, що Агрохімічний комітет Європейської Бізнес Асоціації був заснований у 2001 році. Основними пріоритетами роботи комітету є удосконалення державного контролю в сфері захисту рослин, запровадження ефективної системи управління порожньою тарою з-під пестицидів та агрохімікатів, боротьба з фальсифікованими пестицидами та агрохімікатами, належний захист прав інтелектуальної власності в агрохімічному секторі.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Ми раді повідомити вам, що Агрохімічний комітет Асоціації, що об’єднує лідерів агрохімічної галузі в Україні, відтепер є частиною європейської та глобальної спільноти CropLife.

3 2004 року комітет був членом Європейської асоціації захисту рослин (ECPA), яка у 2021 році переросла у CropLife Europe. CropLife Europe представляє сталі інноваційні рішення щодо захисту рослин, які підтримують здоров’я культур та сприяють забезпеченню населення безпечними, доступними та здоровими харчовими продуктами.

Віктор Погорілий керівник Агрохімічного напрямку Асоціації
Ми раді бути частиною європейської спільноти CropLife, адже завдяки обміну досвідом та експертизою ми можемо посилювати наші зусилля у напрямку популяризації сучасних сільськогосподарських практик та розвитку інноваційного й технологічного аграрного господарства в Україні.

Нагадаємо, що Агрохімічний комітет Європейської Бізнес Асоціації був заснований у 2001 році. Основними пріоритетами роботи комітету є удосконалення державного контролю в сфері захисту рослин, запровадження ефективної системи управління порожньою тарою з-під пестицидів та агрохімікатів, боротьба з фальсифікованими пестицидами та агрохімікатами, належний захист прав інтелектуальної власності в агрохімічному секторі.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: