fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Аграрний захід День поля «Agro Challenge» відбувся за участі Банку Кредит Дніпро

24/ 05/ 2024
    Банк Кредит Дніпро взяв участь в аграрному заході України, який об’єднав все нове, що є у сільському господарстві, — День поля «AGRO CHALLENGE». 22 і 23 травня на Київщині у с. Дослідницьке Білоцерківського району представники  напрямку агро та   середнього корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро відвідали найважливішу подію агропромислового сектору України — День Поля «AGRO CHALLENGE 2024». Наша команда налагодила нові контакти як з аграріями, так і з виробниками сільгосптехніки та постачальниками суміжних товарів для агросектору. Українські аграрії — незламна ланка української економіки, яка продовжує працювати на землі та розвиватися, незважаючи на війну. Експерти банку наполегливо працюють на користь клієнтів усіх галузей в цілому, Української держави та докладають зусиль, щоб підтримати, зокрема, сільське господарство та перетворити виклики в можливості для гравців аграрного ринку. На виставці спеціалісти Банку налагодили контакти з новими партнерами, врахували тенденції попиту аграріїв на товари, розповіли про переваги кредитування на поповнення обігових коштів, купівлю сільгосптехніки та мінеральних добрив в Банку, в тому числі у вигляді кредитної підтримки в поєднанні з державними програмами, а саме: «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва», «Доступні кредити 5-7-9%», Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%, Державні гарантії на портфельній основі та Програма часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Фінансування можна використати як на поповнення обігових коштів, так і на купівлю сільськогосподарської техніки та обладнання, а також шляхом укладення фінансового лізингу. Також Банк пропонує партнерські програми для придбання с/г техніки, паливно-мастильних матеріалів, насіння, засобів захисту рослин, добрив як за державними програмами, так і на стандартних умовах. День поля проходив у самому серці України, був зручним місцем для зустрічі учасників та відвідувачів з різних куточків нашої країни та зібрав 180 учасників і понад 20 демо-експонатів: від аграрних гігантів України до малих підприємств, які тільки починають свій шлях в аграрному світі. Агровиставка була інтерактивною та прикладною, на ній відбувалися масштабні польові демонстрації роботи самохідної і причіпної техніки та тест-драйви, орієнтована на демонстрацію досягнень, налагодження зв`язків між виробниками та покупцями, мінімізуючи витрати і збільшуючи дохідність як учасників агропромислового комплексу, так і виробничих та торговельних підприємств.  Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом.  Детальніше про рішення для агробізнесу тут:  https://creditdnepr.com.ua/biznesu/rishennya-dlya-agrobiznesu
01/

 

Банк Кредит Дніпро взяв участь в аграрному заході України, який об’єднав все нове, що є у сільському господарстві, — День поля «AGRO CHALLENGE».

22 і 23 травня на Київщині у с. Дослідницьке Білоцерківського району представники  напрямку агро та   середнього корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро відвідали найважливішу подію агропромислового сектору України — День Поля «AGRO CHALLENGE 2024». Наша команда налагодила нові контакти як з аграріями, так і з виробниками сільгосптехніки та постачальниками суміжних товарів для агросектору.

Українські аграрії — незламна ланка української економіки, яка продовжує працювати на землі та розвиватися, незважаючи на війну.

Експерти банку наполегливо працюють на користь клієнтів усіх галузей в цілому, Української держави та докладають зусиль, щоб підтримати, зокрема, сільське господарство та перетворити виклики в можливості для гравців аграрного ринку.

На виставці спеціалісти Банку налагодили контакти з новими партнерами, врахували тенденції попиту аграріїв на товари, розповіли про переваги кредитування на поповнення обігових коштів, купівлю сільгосптехніки та мінеральних добрив в Банку, в тому числі у вигляді кредитної підтримки в поєднанні з державними програмами, а саме: «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва», «Доступні кредити 5-7-9%», Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%, Державні гарантії на портфельній основі та Програма часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Фінансування можна використати як на поповнення обігових коштів, так і на купівлю сільськогосподарської техніки та обладнання, а також шляхом укладення фінансового лізингу. Також Банк пропонує партнерські програми для придбання с/г техніки, паливно-мастильних матеріалів, насіння, засобів захисту рослин, добрив як за державними програмами, так і на стандартних умовах.

День поля проходив у самому серці України, був зручним місцем для зустрічі учасників та відвідувачів з різних куточків нашої країни та зібрав 180 учасників і понад 20 демо-експонатів: від аграрних гігантів України до малих підприємств, які тільки починають свій шлях в аграрному світі.

Агровиставка була інтерактивною та прикладною, на ній відбувалися масштабні польові демонстрації роботи самохідної і причіпної техніки та тест-драйви, орієнтована на демонстрацію досягнень, налагодження зв`язків між виробниками та покупцями, мінімізуючи витрати і збільшуючи дохідність як учасників агропромислового комплексу, так і виробничих та торговельних підприємств. 

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом. 

Детальніше про рішення для агробізнесу тут:  https://creditdnepr.com.ua/biznesu/rishennya-dlya-agrobiznesu

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: