fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Аграрний фронт зустрічається на ‘Agro&FoodSecurityForum. Grains, Oilseeds, Pulses’ 14-15 вересня у Варшаві

15/ 07/ 2022
  УкрАгроКонсалт та Співтовариство  виробників і споживачів бобових України анонсують нову подію аграрного фронту сьогодення - ‘Agro&FoodSecurityForum. Grains, Oilseeds, Pulses’, що відбудеться 14-15 вересня у Варшаві. Перший день форуму буде присвячено екскурсії до порту Гданськ. Agro&FoodSecurityForum – це новий майданчик для глобального діалогу та пошуку ефективних рішень із забезпечення світової продовольчої безпеки, створення нових логістичних ланцюгів та розвитку агробізнесу. Форум залучить представників урядів України та Польщі, провідних українських спеціалістів та операторів ринку, а також міжнародну агро спільноту, щоб висвітлити нові фактори розвитку аграрного сектору України та світу 2023-25 роках, перспективи виробничого та експортного потенціалу аграрної продукції, розбудову нових логістичних коридорів, визначити нові шляхи партнерства та спільних проєктів для запобігання кризі. Запрошуємо всіх агрооператорів приєднатися до події та взяти участь у формуванні нових реалій ринку та шляхів співпраці. Детальна інформація щодо участі у форумі буде анонсована наступного тижня – слідкуйте за анонсами! Організатори події – Співтовариство  виробників і споживачів бобових України та консалтингова агенція «УкрАгроКонсалт» . Тримаймося. Все буде Україна!

УкрАгроКонсалт та Співтовариство  виробників і споживачів бобових України анонсують нову подію аграрного фронту сьогодення – ‘Agro&FoodSecurityForum. Grains, Oilseeds, Pulses’, що відбудеться 14-15 вересня у Варшаві. Перший день форуму буде присвячено екскурсії до порту Гданськ.

Agro&FoodSecurityForum – це новий майданчик для глобального діалогу та пошуку ефективних рішень із забезпечення світової продовольчої безпеки, створення нових логістичних ланцюгів та розвитку агробізнесу.

Форум залучить представників урядів України та Польщі, провідних українських спеціалістів та операторів ринку, а також міжнародну агро спільноту, щоб висвітлити нові фактори розвитку аграрного сектору України та світу 2023-25 роках, перспективи виробничого та експортного потенціалу аграрної продукції, розбудову нових логістичних коридорів, визначити нові шляхи партнерства та спільних проєктів для запобігання кризі.

Запрошуємо всіх агрооператорів приєднатися до події та взяти участь у формуванні нових реалій ринку та шляхів співпраці.

Детальна інформація щодо участі у форумі буде анонсована наступного тижня – слідкуйте за анонсами!

Організатори події – Співтовариство  виробників і споживачів бобових України та консалтингова агенція «УкрАгроКонсалт» .

Тримаймося. Все буде Україна!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: