fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Агентство МастерТМ – керуючий партнер і представник Harrison Assessments в Україні приєдналися до Unlimit Ukraine

25/ 05/ 2020
    Harrison Assessments - психометричне тестування для комплексних рішень в HR, профорієнтації, коучингу, роботі з лідерським потенціалом особистостей та команд. Портфоліо клієнтів на міжнародній арені - це компанії зі списків Fortune100 і Frotune500. Програми навчання консультантів Harrison Assessments визнаються ICF, як програми підвищення кваліфікації коучів (CCE). Дотримуючись стандартів ISO10667, OFCCP, GDPR, Harrison Assessment представлені в 46 країнах світу. За 25 років роботи і досліджень людського потенціалу більше 2 млн. чоловік стали користувачами Harrison. З 2019 року Harrison Assessments розвивають свою діяльність в Україні та СНГ. Принцип роботи Harrison Assessments грунтується на теорії отримання задоволення від діяльності. Як показують дослідження Harrison, якщо людині подобаються принаймні 75% робочих завдань, її шанси на успіх в 3 рази вище, ніж на ненависній роботі. Друга теорія - це теорія парадоксів людської поведінки. Замість розгляду поведінки особистості в контексті або, або, Harrison визначає сильні якості людини, як її вміння поєднувати протилежності і, і, наприклад, і інтуїтивний, і логічний. Завдяки такому підходу, на основі одного універсального опитувальника за 20 хвилин система робить заміри 175 характеристик і вподобань людини і дає можливість згенерувати більш 30 видів звітів для: оптимізації найму; розвитку персоналу; аналізу та формування корпоративної культури; створення планів коучингу і навчання; профорієнтації; роботи з керівною ланкою компаній; онбордінгу; визначення і розвитку компетенцій; побудови ефективних команд; бенчмаркінгу для підвищення ефективності персоналу. Проєкт Unlimit ми бачимо як ефективну платформу для цільової комунікації з підприємцями. Сподіваємося, що наш підхід в роботі з людським потенціалом допоможе підприємцям і їх командам ставати кращими версіями себе, щоб створювати унікальні компанії. Дякуємо Асоціації за таку можливість та підтримку проєкту! Дізнатеся більше про нашу діяльність на каналі YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdM_jEs-RimuA4HqIIugC8g #HarrisonUA  
01/

 

Harrison Assessments – психометричне тестування для комплексних рішень в HR, профорієнтації, коучингу, роботі з лідерським потенціалом особистостей та команд. Портфоліо клієнтів на міжнародній арені – це компанії зі списків Fortune100 і Frotune500.

Програми навчання консультантів Harrison Assessments визнаються ICF, як програми підвищення кваліфікації коучів (CCE).

Дотримуючись стандартів ISO10667, OFCCP, GDPR, Harrison Assessment представлені в 46 країнах світу. За 25 років роботи і досліджень людського потенціалу більше 2 млн. чоловік стали користувачами Harrison. З 2019 року Harrison Assessments розвивають свою діяльність в Україні та СНГ.

Принцип роботи Harrison Assessments грунтується на теорії отримання задоволення від діяльності. Як показують дослідження Harrison, якщо людині подобаються принаймні 75% робочих завдань, її шанси на успіх в 3 рази вище, ніж на ненависній роботі.

Друга теорія – це теорія парадоксів людської поведінки. Замість розгляду поведінки особистості в контексті “або, або”, Harrison визначає сильні якості людини, як її вміння поєднувати протилежності “і, і”, наприклад, “і інтуїтивний, і логічний”.

Завдяки такому підходу, на основі одного універсального опитувальника за 20 хвилин система робить заміри 175 характеристик і вподобань людини і дає можливість згенерувати більш 30 видів звітів для:

  • оптимізації найму;
  • розвитку персоналу;
  • аналізу та формування корпоративної культури;
  • створення планів коучингу і навчання;
  • профорієнтації;
  • роботи з керівною ланкою компаній;
  • онбордінгу;
  • визначення і розвитку компетенцій;
  • побудови ефективних команд;
  • бенчмаркінгу для підвищення ефективності персоналу.

Проєкт Unlimit ми бачимо як ефективну платформу для цільової комунікації з підприємцями. Сподіваємося, що наш підхід в роботі з людським потенціалом допоможе підприємцям і їх командам ставати кращими версіями себе, щоб створювати унікальні компанії. Дякуємо Асоціації за таку можливість та підтримку проєкту!

Дізнатеся більше про нашу діяльність на каналі YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdM_jEs-RimuA4HqIIugC8g

#HarrisonUA  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: