fbpx

Агенція Маркеторіум

16/ 12/ 2019
  Вітаю! Мене звуть Микита Поляк, я підприємець та учасник проекту Unlimit Ukraine. Це я: А це наша команда агенції Маркеторіум (точніше, та її частина, що працює в офісі) Рівно 3 роки тому, 8 грудня 2016, я вирішив покинути найману працю та зареєструвався як фізична особа – підприємець і почав власний шлях у бізнесі. На той момент це була скоріше самозайнятість, адже я працював як фрілансер, хоча мені й допомогала моя дружина. Але вже тоді почалось формування бренду Marketorium, під яким мене знали Клієнти, а трохи згодом і реєстрація торгової марки. Минулого року ми з Ганною Решетніковою заснували ТОВ «Маркеторіум» і станом на сьогодні у наному офісі в Києві працює 9 людей та ще 12 – віддалено або ж на проектній основі у різних містах України. У нашому колективі є двоє студентів і навіть один 17-літній школяр, який навчається екстерном та вже будує свою кар’єру. І всі вони працюють та отримують зарплатню офіційно, сплачують податки і роблять свій внесок у розвиток Української економіки! Близько двох років на заході, який ми організовували разом з партнерами зі сервісу UniSender, я мав нагоду познайомитись із членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA) і вона запросила мене провести лекцію по Email-маркетингу для членів ЕВА у Дніпрі, а згодом і Харкові. Так я дізнався про Асоціацію і її діяльність і зміг долучитись по проекту Unlimit Ukraine від EBA. Оскільки ми ще зовсім малий бізнес і поки що не можемо бути повноправними членами EBA (але це тільки поки що), то саме проект Unlimit Ukraine став для мене особисто та для Marketorium чудовою можливістю вже зараз долучитись до такої серйозної та поважної бізнес-асоціації, отримати доступ до нового рівня знайомств, інформації та звичайно ж – корисних контактів. Я дуже вдячний проекту Unlimit Ukraine та особисто Олені Еро за все, що вони роблять для малого бізнесу та за можливість стати частиною такої чудової спільноти підприємців. Проект вже приніс багато користі мені та моїй компанії і я певен, що це тільки початок. Всім знайомим, хто займається власною справою в Україні, я рекомендую вступати до Unlimit Ukraine від EBA, адже якщо ми будемо разом, то голос малого бізнесу стане тою силою, яку неможливо буде не враховувати. Зробимо Україну комфортною країною для життя та ведення бізнесу разом!  

Вітаю! Мене звуть Микита Поляк, я підприємець та учасник проекту Unlimit Ukraine. Це я:

А це наша команда агенції Маркеторіум (точніше, та її частина, що працює в офісі)

Рівно 3 роки тому, 8 грудня 2016, я вирішив покинути найману працю та зареєструвався як фізична особа – підприємець і почав власний шлях у бізнесі. На той момент це була скоріше самозайнятість, адже я працював як фрілансер, хоча мені й допомогала моя дружина. Але вже тоді почалось формування бренду Marketorium, під яким мене знали Клієнти, а трохи згодом і реєстрація торгової марки. Минулого року ми з Ганною Решетніковою заснували ТОВ «Маркеторіум» і станом на сьогодні у наному офісі в Києві працює 9 людей та ще 12 – віддалено або ж на проектній основі у різних містах України. У нашому колективі є двоє студентів і навіть один 17-літній школяр, який навчається екстерном та вже будує свою кар’єру. І всі вони працюють та отримують зарплатню офіційно, сплачують податки і роблять свій внесок у розвиток Української економіки!

Близько двох років на заході, який ми організовували разом з партнерами зі сервісу UniSender, я мав нагоду познайомитись із членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA) і вона запросила мене провести лекцію по Email-маркетингу для членів ЕВА у Дніпрі, а згодом і Харкові. Так я дізнався про Асоціацію і її діяльність і зміг долучитись по проекту Unlimit Ukraine від EBA.

Оскільки ми ще зовсім малий бізнес і поки що не можемо бути повноправними членами EBA (але це тільки поки що), то саме проект Unlimit Ukraine став для мене особисто та для Marketorium чудовою можливістю вже зараз долучитись до такої серйозної та поважної бізнес-асоціації, отримати доступ до нового рівня знайомств, інформації та звичайно ж – корисних контактів.

Я дуже вдячний проекту Unlimit Ukraine та особисто Олені Еро за все, що вони роблять для малого бізнесу та за можливість стати частиною такої чудової спільноти підприємців. Проект вже приніс багато користі мені та моїй компанії і я певен, що це тільки початок.

Всім знайомим, хто займається власною справою в Україні, я рекомендую вступати до Unlimit Ukraine від EBA, адже якщо ми будемо разом, то голос малого бізнесу стане тою силою, яку неможливо буде не враховувати. Зробимо Україну комфортною країною для життя та ведення бізнесу разом!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: