fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Агенція «Дубинський і Ошарова» продовжує залишатися серед ТОП лідерів в сфері інтелектуальної власності – WTR 1000, 2018

29/ 01/ 2018
  Один із авторитетних міжнародних юридичних рейтингів – World Trademark Review 1000 опублікував щорічне дослідження WTR 1000 - The Worlds Leading Trademark Professionals, в якому Агенція «Дубинський і Ошарова» серед золотих переможців, що спеціалізуються на захисті прав інтелектуальної власності в Україні. Щорічне визнання такого поважного довідника лише підтверджує прагнення Агенції рухатися далі, вдосконалюватися з кожним роком і завжди «відчувати» клієнта, надаючи послуг найвищої якості. Також, видавці відзначають, що «тільки деякі фірми можуть рівнятися з досвідом команди Агенції у сфері інтелектуальної власності». Відразу пять партнерів Агенції займають лідируючі позиції в індивідуальному рейтингу WTR 1000. Три з семи позицій в золотий лізі належать партнерам Агенції, а саме, Михайлу Дубинському, Ірині Ошаровій і Ярославу Огневюку. Також, варто відзначити, що партнери Агенції Тетяна Шпакович і Вікторія Сопільняк високо відзначені в бронзовій лізі індивідуального рейтингу. Видавці стверджують, що «з такою зброєю не дивно, що фірма може впоратися зі значним обсягом роботи». Видавці рейтингу відзначають, що керуючий партнер Агенції Михайло Дубинський «бачив майже усе, що можна побачити в інтелектуальній власності, але його пристрасть залишається незмінною, так само як і його бажання зробити вагомий внесок» у подальший розвиток сфери. Іншою «безперечно сильною» фігурою Агенції є партнер Ірина Ошарова, яка «керує портфелем ІВ з незмінною впевненістю». Партнер Тетяна Шпакович також є істотним гравцем команди. Видавці зазначають, що вона «логічний тактик, який може знайти вихід з найзвивистішого юридичного лабіринту». Партнер Агенції Ярослав Огневюк відзначений видавцями, як фахівець своєї справи в найрезонансніших справах, котрий «часто обмінюється думками з колегами зі спірних питань». Крім того, варто відзначити, що партнер Вікторія Сопільняк вперше відзначена видавцями за свій професіоналізм. Вікторія «продовжує викликати захоплення в залі суду своїм майстерним маневруванням, сильною енергією і бездоганними лініями захисту». З результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Один із авторитетних міжнародних юридичних рейтингів – World Trademark Review 1000 опублікував щорічне дослідження WTR 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals, в якому Агенція «Дубинський і Ошарова» серед золотих переможців, що спеціалізуються на захисті прав інтелектуальної власності в Україні. Щорічне визнання такого поважного довідника лише підтверджує прагнення Агенції рухатися далі, вдосконалюватися з кожним роком і завжди «відчувати» клієнта, надаючи послуг найвищої якості. Також, видавці відзначають, що «тільки деякі фірми можуть рівнятися з досвідом команди Агенції у сфері інтелектуальної власності».

Відразу п’ять партнерів Агенції займають лідируючі позиції в індивідуальному рейтингу WTR 1000. Три з семи позицій в золотий лізі належать партнерам Агенції, а саме, Михайлу Дубинському, Ірині Ошаровій і Ярославу Огнев’юку. Також, варто відзначити, що партнери Агенції Тетяна Шпакович і Вікторія Сопільняк високо відзначені в бронзовій лізі індивідуального рейтингу. Видавці стверджують, що «з такою зброєю не дивно, що фірма може впоратися зі значним обсягом роботи».

Видавці рейтингу відзначають, що керуючий партнер Агенції Михайло Дубинський «бачив майже усе, що можна побачити в інтелектуальній власності, але його пристрасть залишається незмінною, так само як і його бажання зробити вагомий внесок» у подальший розвиток сфери.

Іншою «безперечно сильною» фігурою Агенції є партнер Ірина Ошарова, яка «керує портфелем ІВ з незмінною впевненістю».

Партнер Тетяна Шпакович також є істотним гравцем команди. Видавці зазначають, що вона «логічний тактик, який може знайти вихід з найзвивистішого юридичного лабіринту».

Партнер Агенції Ярослав Огнев’юк відзначений видавцями, як фахівець своєї справи в найрезонансніших справах, котрий «часто обмінюється думками з колегами зі спірних питань».

Крім того, варто відзначити, що партнер Вікторія Сопільняк вперше відзначена видавцями за свій професіоналізм. Вікторія «продовжує викликати захоплення в залі суду своїм майстерним маневруванням, сильною енергією і бездоганними лініями захисту».

З результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: