fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Агенція 4Press отримала акредитацію ЄБРР, що надасть клієнтам можливість отримувати повернення 50% вартості послуг агенції в галузі маркетингу та комунікацій

25/ 05/ 2018
  Європейський банк реконструкції та розвитку, що є найбільшим інвестором в економіку України, реалізує програму підтримки малого та середнього бізнесу. Один з напрямків програми – гранти на послуги консалтингу для українських компаній. У травні 2018 року агенція 4Press завершила тривалу процедуру аккредитації в ЄБРР в якості консультантів у сфері маркетингу та комунікацій. Теперь грантову підтримку у вигляді повернення 50% вартості послуг агенції зможуть отримати підприємства, які відповідають простим умовам, основні з яких: присутність на ринку більше 2 років, штат 10-250 співробітників, оборот до 50 млн. евро. Основні послуги 4Press: дослідження ринку, маркетингові та комунікаційні стратегії, брендинг, просування, керування продажами. Якщо для розвитку вашого бізнесу ви розглядаєте інвестиції в маркетинг і рекламні комунікації, то будемо раді обговорити можливі напрямки партнерства та розповісти про грантову програму ЄБРР поддробнее. Коротко про 4Press: засновано у 2001 році; географія проектів: світ; 500+ проектів з місцевими, національними, міжнародними брендами; портфоліо. співзасновники Катерина Вершиніна, Андрій Саламатов.

Європейський банк реконструкції та розвитку, що є найбільшим інвестором в економіку України, реалізує програму підтримки малого та середнього бізнесу. Один з напрямків програми – гранти на послуги консалтингу для українських компаній.

У травні 2018 року агенція 4Press завершила тривалу процедуру аккредитації в ЄБРР в якості консультантів у сфері маркетингу та комунікацій. Теперь грантову підтримку у вигляді повернення 50% вартості послуг агенції зможуть отримати підприємства, які відповідають простим умовам, основні з яких: присутність на ринку більше 2 років, штат 10-250 співробітників, оборот до 50 млн. евро.

Основні послуги 4Press: дослідження ринку, маркетингові та комунікаційні стратегії, брендинг, просування, керування продажами.

Якщо для розвитку вашого бізнесу ви розглядаєте інвестиції в маркетинг і рекламні комунікації, то будемо раді обговорити можливі напрямки партнерства та розповісти про грантову програму ЄБРР поддробнее.

Коротко про 4Press:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: